BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Wielofunkcyjne boisko i kort tenisowy w Gozdowie

Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej oraz Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Gozdowie mają do dyspozycji nowoczesne wielofunkcyjne boisko oraz kort tenisowy.

W uroczystości otwarcia wielofunkcyjnego boiska oraz kortu tenisowego w Gozdowie, które odbyło się 4 października br., uczestniczył m.in. Marszałek Województwa Mazowieckiego p. Adam Struzik, Starosta Sierpecki p. Jan Laskowski oraz gospodarze Gminy Gozdowo w osobach Wójta Gminy Dariusza Kalkowskiego i Przewodniczącego Rady Gminy Grzegorza Ratkowskiego.

Obiekt składa się z dwóch ogrodzonych części. W pierwszej znajduje się samodzielny kort tenisowy o nawierzchni z mączki ceglanej o wymiarach 10,97x23,78 m. Natomiast w drugiej znajdują się boiska do: piłki nożnej (57mx30m), piłki ręcznej (44mx22 m), koszykówki (15mx28m) oraz dwa do siatkówki (9mx18 m).

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane przy udziale środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013, działanie "Odnowa i rozwój wsi". Całkowita wartość inwestycji wyniosła: 587 183,76 zł, z czego 358 087 zł pochodziło z funduszy unijnych.

źródło i zdjęcie: www.gozdowo.eu

logo footer