BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowo wybudowana hala sportowa ... przecieka

Nowo wybudowana, testowana przed mistrzostwami Europy hala przy Al. Bandurskiego w Łodzi nie wytrzymała czwartkowej nawałnicy. Na kilkadziesiąt godzin przed rozpoczęciem spotkania Polska-Brazylia zaczął przeciekać dach.

Hala sportowa była reklamowana, jako jedna z najnowocześniejszych w Polsce. Wybudowana została specjalnie na zbliżające się Mistrzostwa Europy siatkarek, które już we wrześniu zostaną rozegrane w Polsce. To w niej kibice mają zgromadzić się, by przeżywać największe emocje tego sezonu, jakimi będą mecze finałowe ME.

Tymczasem na dzień przed pierwszym oficjalnym meczem warunki atmosferyczne pokrzyżowały plany organizatorów. Burza i ulewny deszcz, które przetoczyły się przez Łódź uszkodziły dach hali sportowej. Przed rozpoczęciem treningu Polaków trener Daniel Castellani musiał osuszać posadzkę, by jego zawodnicy mogli bezpiecznie rozpocząć przygotowania do dzisiejszego starcia z Brazylią w ramach Ligi Światowej.

Taka nawałnica zdarza się raz na dziesięć lat. To nie była zwykła burza, tylko kataklizm, dlatego dach hali sportowej nie wytrzymał, tak Witold Nykiel, dyrektor biura ds. realizacji i nadzoru inwestycji Urzędu Miasta Łodzi, próbował tłumaczyć fakt, że nowy budynek już zaczął przeciekać.

Prognozy pogody na najbliższe dni nie napawają optymizmem. Oby warunki atmosferyczne uległy poprawie. Ważne mecze w Polsce rozgrywane już były na wodzie, ale tej zamrożonej, gdy Jastrzębski Węgiel decydujące spotkania rozgrywał na lodowisku. Grać w kałuży siatkarze raczej nie będą…

źródło: www.reprezentacja.net
zdjęcie: www.d.wiadomości24.pl

logo footer