BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Baumit wspiera klub piłkarski Huragan Pobiedziska

W 2011 roku w Pobiedziskach otwarto kolejną fabrykę firmy Baumit. Od tego czasu producent materiałów budowlanych jest mocno związany z lokalną społecznością. Firma została sponsorem piłkarzy Huraganu Pobiedziska.

Miejsko-Gminny Klub Sportowy Huragan Pobiedziska został powołany do życia w 1937 roku, kiedy to powstała pierwsza drużyna piłkarska. Od tego czasu nieprzerwanie w Pobiedziskach działa klub sportowy zrzeszający piłkarzy. Największym sukcesem klubu jest występ w III lidze w sezonie 2000/2001. Godny podkreślenia jest fakt, że sztab trenerski szkoli również młodzież, która po kilku latach przechodzi do seniorskiego składu drużyny.

Co więcej, klub Huragan Pobiedziska może pochwalić się nowoczesnym stadionem, na którym rozgrywane są wszystkie mecze piłkarskie. Warto zaznaczyć, że sukces sportowy klubu oraz modernizacja zaplecza nie byłyby możliwe bez wparcia ze strony sponsorów oraz lokalnych władz. Wśród licznego grona partnerów znalazła się firma Baumit. W tym sezonie piłkarze Huraganu Pobiedziska będą występować w strojach ufundowanych przez Baumit.

Współpraca z klubem piłkarskim Huragan Pobiedziska jest wynikiem obecności firmy Baumit w Pobiedziskach. Otwarty przed rokiem zakład produkcyjny spowodował, że zaangażowaliśmy się w życie lokalnego społeczeństwa. (...) Cieszy fakt, że w Pobiedziskach tak wiele się dzieje, a nasza firma może wspierać ambitne pomysły i realizację przydatnych przedsięwzięć., podsumowuje Aleksandra Gilewska, Manager ds. Marketingu w firmie Baumit.

źródło i zdjęcie: BAUMIT

logo footer