BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Selena SA wyróżniona tytułem BUDOWNICZY POLSKIEGO SPORTU

Podczas tegorocznej Gali Konkursu Budowniczy Polskiego Sportu, zorganizowanej na Stadionie Narodowym w Warszawie, Selena SA została uhonorowana tą wyjątkową nagrodą.

Kapituła konkursu doceniła wkład Seleny w powstawanie infrastruktury sportowej w naszym kraju poprzez bardzo częste wykorzystywanie produktów Seleny m.in. przy budowie stadionów na Euro 2012, ale także innych licznych obiektów sportowych na terenie całej Polski.

Już po raz XIII Polski Klub Infrastruktury Sportowej przyznawał nagrody samorządom, firmom, instytucjom i osobom zaangażowanym w realizację obiektów sportowych i rekreacyjnych. W tym roku finał konkursu zorganizowano na Stadionie Narodowym w Warszawie, a miejsce wybrano m.in. ze względu na tegoroczne mistrzostwa Europy w piłce nożnej EURO 2012. To właśnie nowe stadiony stały się synonimem sukcesu polskiego budownictwa sportowego.

Selena SA w dużym stopniu przyczyniła się nie tylko do wybudowania nowych stadionów w Poznaniu czy we Wrocławiu, ale też wielu innych obiektów, takich jak sale gimnastyczne, orliki czy baseny sportowe i rekreacyjne rozsiane po setkach gminach na terenie całego kraju.

Przyznając Selenie SA nagrodę Budowniczego Polskiego Sportu, kapituła wzięła pod uwagę nie tylko dużą liczbę obiektów infrastruktury sportowej, w której użyto wyrobów Seleny, ale także bardzo szeroki asortyment tych produktów. Wymienić można wśród nich m.in. piany poliuretanowe, kleje montażowe, folie budowlane, masy bitumiczne, grunty, tynki mozaikowe, farby wewnętrzne, systemy ociepleniowe, tynki i papy.

Sport zawsze był dla Seleny bardzo ważny, mówi Andrzej Ulfig, prezes Zarządu Selena SA. Od lat aktywnie uczestniczymy w działalności sportowej wspierając m.in. kluby sportowe, takie jak Tytan AZS Częstochowa czy Matizol Lider Pruszków. Wspieramy pojedynczych zawodników, ale też wielkie sportowe imprezy masowe, dodaje prezes Andrzej Ulfig. Ta nagroda pokazuje, że wspieramy także sport poprzez nasze produkty, używane każdego dnia na budowach w całego kraju.

źródło i zdjęcie: SELENA

logo footer