BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Włoskie Artykuły Sportowe w Warszawie. Spotkania B2B, Warszawa 14.11.2012

14 listopada br. na stadionie Pepsi Arena (stadion Legii, ul. Łazienkowska 3, sala Silver, I p.) odbędą się spotkania z włoskimi firmami produkującymi sprzęt, ubrania i akcesoria sportowe, turystyczne, rehabilitacyjne, Fitness & Wellness.

Swoją ofertę zaprezentuje 12 wystawców zrzeszonych w ASSOSPORT, Włoskim Stowarzyszeniu Producentów Artykułów Sportowych.

To idealna okazja do zapoznania się z najnowszą ofertą, nawiązania kontaktów handlowych oraz poznania trendów i nowości w branży sportowej i outdoorowej, mówi Paulina Kazanecka z Agencji Promocji i Internacjonalizacji Przedsiębiorstw Włoskich, która organizuje wydarzenie.

Spotkania skierowane są do importerów, dystrybutorów, producentów, właścicieli sklepów sportowych, przedstawicieli firm związanych z branżą sportową i outdoorową.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, za zaproszeniami. Szczegółowe informacje: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel. 22 628 02 43.

Kogo będzie można spotkać:

Aesse, Candiens, Alp’n Soul - oferuje odzież sportową oraz narciarską dla mężczyzn, kobiet i dzieci oraz ubrania outdoor dla kobiet i mężczyzn, na którą składają się nieprzemakalne kurtki membranowe, kurtki softshellowe, puchowe, spodnie, koszulki, itp. (www.aesse.com www.canadiens.it).

Agla - firma produkuje artykuły sportowe wysokiej jakości przeznaczone zarówno dla osób uprawiających sport profesjonalnie, jak i amatorsko. Specjalizuje się w wytwarzaniu butów, piłek i ubrań do Futsalu (www.agla.it).

Brugi - producent specjalistycznej odzieży sportowej dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci przeznaczonej do dyscyplin sportu, takich jak: narciarstwo, outdoor, biegi, kolarstwo, pływanie, tenis, fitness, piłka nożna czy koszykówka (www.brugi.it).

Er Rovera - oferta firmy obejmuje sprzęt i akcesoria do domowego fitnessu oraz artykuły do masażu i odnowy biologicznej (www.rovera.com).

Gabel - czołowy producent kijów trekkingowych, narciarskich i do nordic walking o niespotykanych właściwościach pod względem lekkości, wytrzymałości i komfortu (www.gabel.it).

Lotto Sport Italia - lider w produkcji oraz dystrybucji odzieży, obuwia i sprzętu sportowego. Sponsor takich gwiazd sportu jak Ruud Gullit, Andrij Szewczenko, Luca Toni, John Newcombe, Boris Becker, Martina Navratilova, David Ferrer czy Agnieszka Radwańska (www.lottosport.com).

Masters - jeden z największych producentów kijów narciarskich, trekkingowych oraz do nordic walking oferujący produkt wysokiej jakości, który nie stanowi zagrożenia dla środowiska (www.masters.it).

My Bike - producent odzieży sportowej, w tym specjalistycznej dla kolarzy pod marką MY BIKE, jak i pod marką klienta (www.quibos.com www.my-bike.it).

Pasasport - zajmuje się opracowywaniem, projektowaniem oraz produkcją akcesoriów do odzieży sportowej (rękawiczki, ochraniacze na buty, czapki) dla najlepszych marek włoskich i europejskich (www.pasasport.it).

Podartis - oferta firmy obejmuje 8 linii produktowych - buty, w tym sportowe, wkładki ortopedyczne oraz produkty wykonywane na zamówienie - przeznaczonych dla osób z niepełnosprawnością lub patologiami ruchu (www.podartis.it).

Scorpion Bay - właściciel marki Scorpion Bay, o meksykańsko-kalifornijskim pochodzeniu, rozpoznawalnej na całym świecie ze względu na unikalną stylistykę odzieży i akcesoriów (www.scorpionbay.com).

Stamperia Alicese - zajmuje się produkcją dla międzynarodowych marek odzieży sportowej (nie posiada żadnej własnej marki). Oferta produkowa jest bardzo szeroka i obejmuje m.in. odzież kolarską, piłkarską, narciarską, żeglarską (www.stamperiaalicese.it).

logo footer