BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Autostrady i drogi ekspresowe bez tajemnic

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad uruchomiła na swojej stronie internetowej narzędzie, dzięki któremu można bardzo dokładnie, na bieżąco śledzić postępy przy budowie autostrad i dróg ekspresowych na terenie całej Polski.

Jest to stale aktualizowana mapa z zaznaczeniem i opisem poszczególnych odcinków dróg ekspresowych oraz autostrad ujętych w rządowym Programie Budowy Dróg Krajowych w latach 2008-2012.

Wystarczy kliknąć na ikonkę „Sprawdź na mapie przygotowanie dróg i autostrad”, a wyświetli się mapa Polski z zaznaczonymi odcinkami autostrad oraz dróg ekspresowych. Poszczególne drogi podzielone są na odcinki i oznaczone innymi kolorami w zależności od stanu zaawansowania prac przy nich – od istniejących, przez budowane, przygotowywane do budowy i planowane.

Pod mapą główną znajdują się linki do pojedynczych map każdej z budowanych autostrad oraz wszystkich dróg ekspresowych. Klikając na dany link otworzymy szczegółowe zestawienie danych o poszczególnych odcinkach konkretnej trasy naniesione na mapę. Drogi są podzielone na odcinki, a każdy z nich ma opis. Znajdują się w nim informacje dotyczące długości, obecnego stanu inwestycji oraz data zakończenia prac i oddania odcinka do ruchu.

źródło: www.gddkia.gov.pl

logo footer