BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Hotel Hampton by Hilton powstanie w Warszawie

Spółki Hilton Worldwide oraz S+B Gruppe AG podpisały umowę dotyczącą otwarcia nowego hotelu Hampton by Hilton w Warszawie.

Jak zapewnił portal Propertynews.pl Johannes Bauer z S+B Gruppe, obiekt ma już wszystkie niezbędne pozwolenia, a jego budowa ruszy w ciągu najbliższych tygodni. Planowana data zakończenia inwestycji to początek 2014 roku.

Polska jest kluczowym rynkiem dla rozwoju Hilton Worldwide. Podpisanie umowy dotyczącej budowy jednego z największych w Europie hoteli Hampton by Hilton w Warszawie tylko potwierdza ten fakt. Nasza obecność na polskim rynku stale się poszerza, a nowy hotel to strategiczny krok w prowadzonej przez nas ekspansji w Europie Wschodniej, powiedział Patrick Fitzgibbon, wiceprezes ds. rozwoju sieci Hilton w regionie Europy i Afryki.

Nowy hotel powstanie w centrum Warszawy, przy ulicy Wspólnej 72. Obiekt zajmie powierzchnię 12,5 tys. mkw., będzie liczył 300 pokoi i stanie się jednym z największych hoteli tej marki na świecie. Do dyspozycji gości będzie centrum fitness, trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 135 mkw. oraz podziemny parking.

źródło i zdjęcie: www.propertynews.pl

logo footer