BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Sopro Ambasadorem Sportowej Polski 2013

Firma Sopro Polska otrzymała wyróżnienia: "Ambasador Sportowej Polski 2013" i "Produkt na medal 2013".

"Ambasador Sportowej Polski" to nagroda za szczególne wsparcie w realizacji programu "Budujemy Sportową Polskę" dla firm, które przy realizacji swoich strategicznych celów, pamiętają o społecznej odpowiedzialności biznesu i wspierają działania edukacyjne popularyzujące ideę Sportowej Polski.

"Produkt na medal 2013" to nagroda za innowacyjne produkty o wysokich walorach użytkowych i estetycznych, których jakość rekomendowana jest do najbardziej wymagających zastosowań. Nagrodę otrzymała nowość roku 2012 - Dekoracyjna fuga nowej generacji Sopro DF 10.

Od wielu już lat wspieramy działalność edukacyjną i promujemy najwyższej klasy produkty dla budownictwa. Jesteśmy pewni, że tylko odpowiedzialne, rzetelne budowanie może zmienić obraz polskiego rynku budowlanego. Jesteśmy dumni, że PKiS docenił naszą pracę i produkty, których zastosowanie gwarantuje wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie. W obecnych czasach nie stać naszego społeczeństwa na partactwo, wieczne remonty i produkty w niskiej cenie i jakości. Sopro - raz a dobrze!, powiedział po otrzymaniu nagród Aleksander Barszcz Dyrektor Zarządzający Sopro Polska.źródło i zdjęcie: Sopro Polska

logo footer