BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Przedstawiono koncepcję oświetlenia stadionu w Legnicy

Wyłonione w drodze przetargu na wykonawcę "Budowy oświetlenia Stadionu Sportowego im. Orła Białego - w formule "zaprojektuj i wybuduj" Konsorcjum firm: POLCOURT SA i ADA LIGHT Sp. z o. o., przedstawiło koncepcję oświetlenia Prezydentowi Legnicy.

Wyłonione w drodze przetargu na wykonawcę "Budowy oświetlenia Stadionu Sportowego im. Orła Białego - w formule "zaprojektuj i wybuduj" Konsorcjum firm: POLCOURT SA i ADA LIGHT Sp. z o. o., zgodnie z podpisaną umową, zostało zobowiązane do przedstawienia koncepcji oświetlenia stadionu w oparciu o program funkcjonalo-użytkowy przygotowany przez zamawiającego. Projektanci z konsorcjum zaprezentowali 19 listopada taką koncepcję Prezydentowi Legnicy i jego służbom.

Prezentacja dotyczyła m. in. lokalizacji nowej stacji transformatorowej wraz z UPS i agregatem prądotwórczym, lokalizacji czterech masztów oświetleniowych o wysokości całkowitej 42,5 metra oraz ich konstrukcji, budowy głowic oświetlających wraz ze źródłami światła o planowanym natężeniu 2000 luxów, a także budowy fundamentów dźwigających maszty. Koncepcja została przyjęta. Pora na rozpoczęcie szczegółowych prac projektowych. 

Wykonanie projektu powinno być zrealizowane do 15 grudnia 2012 r., a budowa oświetlenia zakończona do 30 kwietnia 2013 roku.

źródło i zdjęcie: www.portal.legnica.eu

logo footer