BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA i Targi CENERG 2013

Energooszczędne, innowacyjne i ekologiczne - takie będą kolejne Targi ŚWIATŁO, Targi ELEKTROTECHNIKA i Targi CENERG organizowane w Warszawie w dniach 11-13 marca 2013 roku. Wiele z prezentowanych produktów będzie pokazywana po raz pierwszy w Polsce. Nowoczesne rozwiązania będą również eksponowane w specjalnie przygotowanej Strefie Innowacji.

Targi ŚWIATŁO, ELEKTROTECHNIKA i CENERG na stałe wpisały się w kalendarz imprez targowych w Polsce. Tradycyjnie towarzyszy im kilkanaście szkoleń, seminariów i warsztatów organizowanych przy współpracy między innymi z Polską Izbą Inżynierów Budownictwa, Izbą Architektów RP, Stowarzyszeniem Architektów RP, Instytutem Energii Odnawialnej, Mazowiecką Agencją Energetyczną, Stowarzyszeniem Teletechników Polskich XXI oraz Krajową Agencją Poszanowania Energii. Szkolenia skierowane są do inżynierów budownictwa, inżynierów elektryków, inspektorów nadzoru, instalatorów, a także inwestorów i deweloperów.

Targi ELEKTROTECHNIKA przeznaczone są dla producentów i dystrybutorów sprzętu niskiego i średniego napięcia oraz systemów alarmowych.

Równolegle z Targami ELEKTROTECHNIKA odbywają się Targi Czystej Energii CENERG (www.cenerg.pl). Ich celem spotkań jest umożliwienie producentom i dystrybutorom technologii i urządzeń zapewniających efektywne wykorzystanie energii i OZE bezpośredniego kontaktu z decydentami odpowiedzialnymi za gospodarkę energetyczną w miastach i gminach.

Kolejne wydarzenie, organizowane w tym samym czasie to Targi ŚWIATŁO, które stanowią nie tylko największe branżowe targi oświetleniowe i elektrotechniczne w Europie Środkowowschodniej, lecz także jedyne wydarzenia branżowe w Polsce. Łączą prezentację najnowszych produktów z koncepcją szkoleniową.

Agencja SOMA, promując corocznie firmy i ich produkty, jednocześnie dba o bogatą ofertę warsztatową dla uczestników targów, którzy mogą brać udział w seminariach naukowych, konferencjach i szkoleniach dla specjalistów, obejmujących prezentację sprzętu i najnowszych technologii stosowanych w branży oświetleniowej, elektrotechnicznej i budownictwie.

Organizator: Agencja SOMA ul. Bronikowskiego 1, 02 - 796 Warszawa tel.22/649 76 69, fax: 22/649 76 83, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

źródło i zdjęcia: Agencja SOMA

logo footer