BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Nowe place zabaw w Zwoli i Zgórzu

14 grudnia 2012 roku w Zwoli i Zgórzu oficjalnie oddano do użytku place zabaw, które wybudowane zostały w ramach programu "Radosna szkoła".

Dzięki inicjatywie wójta gminy i przychylności rady gminy, nasze dzieci będą mogły miło i bezpiecznie spędzać czas na świeżym powietrzu. Przez zabawę nauka staje się przyjemniejsza, a środki finansowe przeznaczone na edukację i sport najmłodszych zwrócą się w sposób wielokrotny, powiedziała dyrektor placówki w Zwoli, Halina Kordaś.

Plac zabaw w Zwoli kosztował niewiele ponad sto tysięcy złotych.

Drugim obiektem otwartym w tym samym dniu był plac zabaw w Zgórzu. Dyrektor Szkoły Waldemar Pogoda zaznaczył, że takich miejsc, gdzie można atrakcyjnie spędzać wolny czas jest wciąż za mało.

Dlatego każda taka inicjatywa, każdy taki obiekt, który pozwoli młodzieży bezpiecznie i atrakcyjnie spędzać wolny czas razem z rówieśnikami, razem z rodzicami jest warty pochwały. Mam nadzieję, że ten plac nam wszystkim będzie służył bardzo dobrze i cała społeczność będzie zadowolona, zaznaczył dyrektor. Wójt Jerzy Jaroń dodał, że plac zabaw rodził się w bólach, ale podobno co piękne, to musi się rodzić w bólach. Obiecywaliśmy wam dzieci i państwu, że ten plac będzie na 1 września, no, ale pod choinkę prezent to też dobry, mówił gospodarz gminy Miastków.

Oba place zabaw zostały wybudowane w ramach programu "Radosna Szkoła"

źródło i zdjęcie: www.miastkowkoscielny.pl

logo footer