BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Zakończono budowę kompleksu boisk sportowych "Orlik" w Szczawnie-Zdroju

Zakończono budowę kompleksu boisk sportowych "Orlik" w Szczawnie-Zdroju. Ostatnim etapem budowy było wykonanie boiska z trawy naturalnej do piłki nożnej oraz infrastruktury lekkoatletycznej.

Prace trwały około cztery miesiące. W rezultacie w ramach kompleksu powstało boisko z trawy naturalnej do piłki nożnej oraz infrastruktura lekkoatletyczna: 4-torowa bieżnia do biegu na 60 m i skocznia do skoku w dal. Nowe obiekty dopełniły powstały w 2010 roku kompleks boisk sportowych wybudowany w ramach programu "Moje Boisko-ORLIK 2012".

Wówczas to powstało boisko piłkarskie o nawierzchni z trawy syntetycznej i boisko wielofunkcyjne do koszykówki i siatkówki o nawierzchni poliuretanowej, a także zbudowany został dodatkowy budynek szatniowo-sanitarny.

Cały kompleks został ogrodzony i oświetlony oraz wyposażony w ławki i trybuny na 100 miejsc. Całość prac kosztowała ponad 2,5 mln zł przy dofinansowaniu w wysokości 666 tys. zł w ramach programu "Moje Boisko-ORLIK 2012".

Nowy obiekt sportowy w Szczawnie-Zdroju z uwagi na różnorodność i atrakcyjność cieszy się ogromnym zainteresowaniem i z pewnością zachęci do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu również tych mieszkańców, którzy dotąd nie oddawali się tego rodzaju rekreacji.

źródło i zdjęcie: www.szczawno-zdroj.pl

logo footer