BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Basen we Włodawie otwarty!

Joanna Mucha, Minister Sportu i Turystyki, w towarzystwie Otylii Jędrzejczak otworzyła nowo wybudowaną, krytą pływalnię i rozbudowaną halę Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włodawie.

Jedyny w powiecie basen we Włodawie ma wymiary 12,5 na 25 metrów, sześć torów o głębokości do 180 centymetrów i brodzik dla dzieci. Jest wyposażony w sprzęt do aerobiku, nurkowania i nauki pływania. Do dyspozycji użytkowników jest też wanna z hydromasażem oraz dwie sauny - sucha i parowa.

Jestem przekonana, że realizując wspólnie tę inwestycję stworzyliśmy dzieciom i młodzieży możliwość bezpiecznego, a zarazem aktywnego spędzania wolnego czasu, dając przy tym szansę na odkrycie niejednego talentu sportowego, mówiła w trakcie uroczystości Joanna Mucha.

We Włodawie inwestujemy w obiekty sportowe, a otwarcie tego nowoczesnego kompleksu i pływalni to nasze najbardziej kluczowe inwestycje, powiedział Jerzy Wrzesień, burmistrz miasta.

Panie Burmistrzu, wybudowanie tego obiektu to dopiero początek. Mam nadzieję, że będzie to przestrzeń dla wszelkich inicjatyw społecznych i zacieśniania więzów lokalnych. To również miejsce, gdzie każdy młody człowiek może rozwijać swoje sportowe pasje, dodała Joanna Mucha podczas uroczystości otwarcia basenu we Włodawie.

Kompleks wyposażony jest w zaplecze sanitarno-techniczne, siłownię oraz halę sportową i zapaśniczą z przyrządami gimnastycznymi oraz sprzętem do gry w koszykówkę, siatkówkę i unihokeja.

źródło: www.msport.gov.pl, www.wlodawa.info.pl
zdjęcie: www.wlodawa.info.pl

logo footer