BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Szkolenie "Organizacja pracy służby ratowniczej w świetle zmian przepisów prawnych 2010/2012 i doświadczeń z eksploatacji obiektów"

Zapraszamy Państwa na szkolenie nt. "Organizacja pracy służby ratowniczej w świetle zmian przepisów prawnych 2010/2012 i doświadczeń z eksploatacji obiektów", które odbędzie się w dniach 20-22 lutego 2013 roku w Krakowie.

Organizatorem szkolenia nt. "Organizacja pracy służby ratowniczej w świetle zmian przepisów prawnych 2010/2012 i doświadczeń z eksploatacji obiektów" jest firma PRB Consulting. Program seminarium zawiera omówienie zmian organizacji pracy służby ratowniczej, wynikających z wprowadzonych w latach 2010/2012 nowelizacji ogólnie obowiązujących przepisów prawnych, przepisów wewnętrznych organizacji ratowniczych i wytycznych w zakresie organizacji pierwszej pomocy przedlekarskiej.

Autorem programu szkolenia jest Jarosław Jerzy Rypniewski, instruktor wykładowca WOPR nr 567, wieloletni biegły sądowy z zakresu ratownictwa wodnego, autor kilkudziesięciu publikacji, opracowań i artykułów z zakresu ratownictwa wodnego, zagadnień prawnych i bezpieczeństwa nad wodą. Jarosław Jerzy Rypniewski jest również autorem kilkunastu programów szkoleniowych z zakresu teorii i praktyki zarządzania bezpieczeństwem na pływalniach i obiektach przywodnych oraz udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej, wykonawcą audytów bezpieczeństwa blisko 150 parków wodnych i pływalni w Polsce, a także Prezesem Zarządu Fundacji Ratownictwa "Bezpieczni nad wodą" oraz Prezesem Zarządu Uniwers Sserwis Sp. z o.o.

Miejsce szkolenia: Hotel Polonez*** w Krakowie, ul.Reymonta 15.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona do 20!

Oferta szkolenia oraz umowa-zgłoszenie dostępne są do pobrania na stronie: http://konferencja.basenypolskie.pl/

źródło i zdjęcie: http://konferencja.basenypolskie.pl/

logo footer