BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Tkana sztuczna trawa do inwestycji publicznych i prywatnych

Firma Dywilan S.A. ma w swojej ofercie tkaną sztuczną trawę. Znajduje ona zastosowanie na boiskach, tarasach, w ogrodach oraz w architekturze miejskich przestrzeni publicznych.

Znana z produkcji tkanych maszynowo dywanów wełnianych łódzka firma Dywilan S.A. w 2009 roku podjęła decyzję o stworzeniu nowej gałęzi produkcji. Wieloletnie doświadczenie w produkcji wyrobów tkanych oraz nowoczesny park maszynowy w połączeniu ze współpracą z Instytutem Badawczym Nawierzchni Sportowych w Gandawie oraz belgijskim producentem maszyn tkackich zaowocowały nowym produktem - tkaną sztuczną trawą klasy premium.

Dzięki dobraniu odpowiednich surowców i opracowaniu ich układu na krośnie producent uzyskał gamę produktów sportowych i dekoracyjnych.

Z uwagi na swoje zalety sztuczna trawa zastępuje dziś na boiskach w coraz większym stopniu trawę naturalną. Nie tylko na stadionach klubów piłkarskich, ale także na boiskach treningowych, boiskach wielofunkcyjnych i Orlikach. Sztuczna trawa od Dywilan jest też stosowana na kortach tenisowych i polach golfowych.

Dzisiejsze produkty z włókien nylonowych są dużo bardziej przyjazne i komfortowe dla graczy, a zasypanie piaskiem i granulatem gumowym boisk piłkarskich stworzyło zawodnikom optymalne warunki do gry, jednocześnie zmniejszając ryzyko kontuzji.

Główną zaletą sztucznej trawy produkcji Dywilan S.A. jest wysoka odporność na zmienne warunki atmosferyczne. Tkana trawa nie wymaga zabiegów pielęgnacyjnych takich jak:

  • podlewanie
  • koszenie
  • grabienie
  • utylizacja skoszonej trawy
  • nawożenie
  • czy aeracja.

źródło i zdjęcie: Dywilan S.A.

logo footer