BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

TRIAS wyróżniony przez Polski Komitet Olimpijski

Firma TRIAS otrzymała wyróżnienie Polskiego Komitetu Olimpijskiego za działalność wspierającą polski sport olimpijski.

Zgodnie z tradycją wyróżnienia dla osób i podmiotów promujących oraz wspierających rozwój polskiego sportu i idei ruchu olimpijskiego, zostały wręczone podczas noworocznego spotkania Polskiej Rodziny Olimpijskiej. Tegoroczne spotkanie odbyło się w Warszawie 7 stycznia 2013 r. W spotkaniu uczestniczyli sportowcy, przedstawiciele władz centralnych, działacze sportowi. Spotkanie było także okazją do podsumowania dokonań polskich sportowców podczas ubiegłorocznych Igrzysk XXX Olimpiady w Londynie.

Nagrodę z rąk Prezesa PKOl - Andrzeja Kraśnickiego, odebrał Prezes Zarządu Grupy TRIAS - Zbigniew Klonowski.

Niezmiernie cieszy nas wyróżnienie, jakie otrzymaliśmy od Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Nasza firma od lat jest związana z polskim sportem. Uczestniczymy w projektach przyczyniających się do rozwoju infrastruktury sportowej w naszym kraju. Wyposażyliśmy wiele stadionów i hal sportowych w nowoczesny sprzęt multimedialny. Wśród naszych realizacji są m.in. przygotowane na EURO 2012 stadiony w Gdańsku i Poznaniu. Współpraca z PKOl pozwala nam włączyć się aktywnie we wspieranie polskiego ruchu olimpijskiego, mówi Zbigniew Klonowski, Prezes Zarządu Grupy TRIAS, lidera w branży Audio Video Light Integration i Event Engineering.

Firma TRIAS od kilku lat jest oficjalnym partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego. W ramach współpracy zapewnia wsparcie działalności Centrum Olimpijskiego w Warszawie. Ośrodek ten jest miejscem spotkań środowiska sportowego, olimpijczyków, ludzi kultury, sztuki i biznesu. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi multimedialno-oświetleniowej wydarzeń o różnym rozmiarze i charakterze, TRIAS służy pomocą przy organizacji kongresów, seminariów, spotkań biznesowych i innych imprez odbywających się w Centrum.

Firma TRIAS zapewniła obsługę multimedialną i oświetleniową spotkania Polskiej Rodziny Olimpijskiej 7 stycznia 2013 r.

źródło i zdjęcie: TRIAS

logo footer