BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Znany wykonawca całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej w Olsztynie

NDI S.A z Sopotu będzie wykonawcą budowy całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej nad Jeziorem Krzywym w Olsztynie. Wyłoniona w przetargu firma będzie miała 20 miesięcy na wywiązanie się z umowy.

Termin składania ofert w przetargu na budowę całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej nad Jeziorem Krzywym w Olsztynie minął 17 grudnia. Wart 70 milionów złotych przetarg został rozstrzygnięty.

Przez najbliższy tydzień firmy, które przystąpiły do przetargu mogą zgłaszać odwołania. Jeśli takie nie wpłyną, umowa z wykonawcą zostanie podpisana. Firma z Sopotu będzie miała 20 miesięcy na wywiązanie się z umowy.

Zadanie obejmuje między innymi budowę całorocznej bazy sportów kajakarskich: obiekt z salą ćwiczeń ogólnorozwojowych, ergometrami, zapleczem odnowy biologicznej, siłownią, sauną, wypożyczalnią sprzętu do sportów wodnych i zimowych. Powstanie także hangar na sprzęt pływający oraz całoroczna hala do siatkówki plażowej z salami do squasha i miejscami parkingowymi. W ramach umowy, potencjalny wykonawca stworzy również szlak turystyczny o funkcji pieszej, rowerowej i narciarskiej.

Całoroczna infrastruktura sportowo-rekreacyjna w Olsztynie to również budowa centrum sportów wodnych i ratownictwa. Powstaną sauny i łaźnie parowe wraz z niezbędnym zapleczem i przebieralniami dla morsów i uprawiających tzw. nurkowanie podlodowe, a także infrastruktura do uprawiania sportów zimowych i wodnych (bojery, łyżwiarstwo - na sezonowym lodowisku). Nie zabraknie przy tym zespołu budynków pod wypożyczalnię sprzętu i placu gier interaktywnych oraz snowparku/skateparku.

Wykonawca będzie miał za zadanie wybudować lub przebudować sieci uzbrojenia: kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej, mediów w zakresie linii energetycznej i telefonicznej, oświetlenia ulicznego.

źródło i zdjęcie: www.olsztyn.com.pl

logo footer