BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

XIII konferencja "Baseny Polskie" pod patronatem IBiSS'a

IBiSS objął patronat nad tegoroczną konferencją "Baseny Polskie", która odbędzie się w dniach 18-19 kwietnia 2013 roku w Kozienicach. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tradycyjnym spotkaniu branży basenowej.

W dniach 18-19 kwietnia 2013 roku konferencja gościć będzie w obiektach Kozienickiego Centrum Rekreacji i Sportu. Położony w sosnowym lesie nad jeziorem Kozienickim ośrodek KCRiS zapewnia ciszę i spokój oraz atmosferę sprzyjającą pracy i relaksowi. Wszystkich chętnych zapraszamy do udziału w tradycyjnym spotkaniu branży basenowej. IBiSS objął patronat nad tym wydarzeniem.

Miejsce XIII konferencji "Baseny Polskie" - Pensjonat KCRiS Kozienice, ul. Bohaterów Studzianek 30

Organizowane od 2007 roku przez firmę PRB Consulting z Ostrowca Świętokrzyskiego konferencje "Baseny Polskie" zdążyły już na stałe zadomowić się w branży basenowej oraz zyskały uznanie polskich specjalistów, którzy z edycji na edycję zapoznają uczestników z tajnikami projektowania, zarządzania i eksploatacji pływalni.

Spotkania te to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy oraz nawiązania kontaktów z zarządcami obiektów, projektantami czy firmami działającymi w szeroko pojętej branży. Właśnie wiedza oraz konsultacje ze specjalistami mogą być bardzo przydatne zwłaszcza dla podmiotów, które mają w planach budowę basenu lecz nie mają w tej dziedzinie doświadczenia. Pozwala uniknąć błędów już na etapie projektowania czy obniżyć koszty samej inwestycji.

źródło i zdjęcie: http://www.konferencja.basenypolskie.pl/

logo footer