BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-ZIMA

Najlepsze marki, setki produktów i dziesiątki nowości. Już za tydzień XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-ZIMA 2013 - największe i najważniejsze wydarzenie branży sportowej w Polsce.

XXVII Międzynarodowe Targi Branży Sportowej i Outdoorowej KIELCE SPORT-ZIMA odbędą się w dniach 20-23 lutego 2013 roku.

Na wystawie zaprezentowane zostaną przede wszystkim nowe kolekcje odzieży i sprzętu największych europejskich marek. Po raz pierwszy na targach swoją ofertę pokażą firmy T.F.A. ALFA S.R.O. z Czech, PROSNOW ACHTI Iwona Białobrzeska, SOX Land & David James - Jozef Vaigl ze Słowacji, SARAFIS Marek Szuper, PREDMAN DAINESE S.P.A. z Włoch, BRAVE TEAM oraz BIKEMAN. KIELCE SPORT-ZIMA to także możliwość spotkań z gwiazdami sportu.

Wystawie po raz drugi towarzyszyć będzie zimowa Międzynarodowa Konwencja FitStyle Winter 2013. W programie znalazły się m. in. lekcje stepu, dance-u, zajęcia z zakresu wzmacniania ciała - CRX 30, Pilates, Body Balance. Podczas konwencji nie zabraknie nowych trendów fitness - Bokwa fitness oraz GRIT SERIES Les Mills. Podczas konwencji nie może zabraknąć również energetycznej zumby, szturmem zdobywającej polskie kluby fitness. Przez dwa dni uczestnicy będą mogli wziąć udział w lekcjach i warsztatach prowadzonych przez szkoleniowców z charyzmą i bogatym doświadczeniem. A towarzystwo na scenie będzie doborowe. Na zaproszenie FitStyle, po raz kolejny, odpowiedziały gwiazdy światowego fitness. W Kielcach wystąpią: Jessica Mellet, Salvatore Panebianco, Julien Roy oraz Per Markussen.

Podczas wystawy odbędzie się również szereg spotkań branżowych, a wśród nich szkolenia "Bezpieczeństwo w działalności outdoor" i "Narzędzia w działalności outdoor oraz survival" zorganizowane przez SurvivalTech.pl Technologia & Szkolenia.

źródło i zdjęcie: www.targikielce.pl

logo footer