BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Targi Placów Zabaw i Terenów Rekreacyjnych "POLPLAC"

Targi Pomorskie Sp. z o.o. zapraszają do nowego przedsięwzięcia jakim są Targi Placów Zabaw i Terenów Rekreacyjnych "POLPLAC", które odbędą się równolegle z XXXI edycją Targów Budownictwa i Instalacji GRYF-BUD, w dniach 22-24.03.2013 w Bydgoszczy.

Do udziału w Targach POLPLAC zapraszamy: projektantów, wykonawców, producentów, dystrybutorów urządzeń i wyposażenia przestrzeni rekreacyjnych oraz firmy świadczące usługi architektoniczne i projektowe. Na stoiskach Wystawcy przedstawią różnorodne oferty sportowe i rekreacyjne, produkty i najnowsze osiągnięcia materiałowe, technologiczne i konstrukcyjne w sektorze budownictwa rekreacyjnego, oferty technologii i wyposażenia przestrzeni rekreacji.

Targi POLPLAC
są imprezą skierowaną do władz szkół, przedszkoli, jednostek samorządowych, spółdzielni mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, developerów, specjalistów, oraz handlowców z branży. Ich formuła i program sprawiają, że ta stricte specjalistyczna impreza będzie interesująca nie tylko dla profesjonalistów.

źródło i zdjęcie: www.targi-pom.com.pl

logo footer