BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Terma Bania zmieniła nazwę na Terma Białka

Terma Białka to nowa nazwa działającego od czerwca 2011 roku wypoczynkowego obiektu geotermalnego na Podhalu, który do 19 kwietnia funkcjonował pod nazwą Terma Bania. Decyzja o rebrandingu jest częścią nowej strategii komunikacji firmy. Ma zwrócić uwagę na położenie obiektu oraz wesprzeć działania związane z marketingiem terytorialnym.

Rebranding jest częścią nowej strategii komunikacji marketingowej Termy, w której ujęto promocję miejsca. Zauważamy brak spójnej strategii marketingu regionalnego, która pozwoliłaby stworzyć silną markę, jaką ma szanse stać się Białka Tatrzańska. Stąd nasz pomysł na zmianę nazwy, mówi Grzegorz Wróbel, prezes Termy Białki. Nowa nazwa ma również pokreślić związek inwestycji z Białką Tatrzańską oraz zwiększyć rozpoznawalność tej podhalańskiej wsi. Zmiana strategii komunikacyjnej Termy wpisuje się w działania społecznie odpowiedzialnego biznesu.

Decyzja o zmianie nazwy Termy ma na celu wspieranie budowy wizerunku i rozpoznawalności Białki Tatrzańskiej. Od tej pory promując nasz obiekt, jednocześnie promujemy miejsce, w którym żyjemy i lokalne wartości, którymi wszyscy się kierujemy. Środki wydawane na promocję Termy z nową nazwą będą działać także na rzecz lokalnych, mniejszych przedsiębiorstw i popularyzację Białki. Liczę, że w ten sposób zwiększy się liczba osób regularnie ją odwiedzających – mówi Grzegorz Wróbel.

Białka Tatrzańska to najszybciej rozwijająca się miejscowość Podhala. Coraz śmielej dąży do bycia drugą, obok Zakopanego, stolicą Tatr i ulubionym miejscem narciarzy wybierających polskie stoki. Wszystko za sprawą dobrego zaplecza narciarskiego, nowoczesnych wyciągów i zadbanych tras oraz bogatej bazy noclegowej dostosowanej do różnych możliwości finansowych. Jednak zimowe szaleństwo to nie wszystko. Dzięki zaangażowaniu lokalnych przedsiębiorców oferta tej małej podhalańskiej wsi jest coraz bogatsza o każdej porze roku. Białka, o czym często się zapomina, to również podhalańska rzeka - dopływ Dunajca. Jest wyjątkowo czysta, a nazwę zawdzięcza prawdopodobnie jasnym kamieniom gęsto wyścielającym jej koryto.

Termy - bogactwo Podhala

Terma Bania, od 19 kwietnia Terma Białka, to kompleks wykorzystujący potencjał gorących źródeł. W 2012 roku dostał wyróżnienie Polskiej Organizacji Turystycznej, otrzymując certyfikat w kategorii "Najlepszy Produkt Turystyczny Roku". Zamysłem inwestorów było stworzenie w Białce Tatrzańskiej miejsca, które nie tylko uzupełni zimową rozrywkę, ale stanie się elementem całorocznego wypoczynku w górach. Goście odwiedzający Termę mogą korzystać z wewnętrznych oraz zewnętrznych basenów wypełnionych ciepłą wodą, saunarium, Instytutu Wellness & SPA oraz strefy VIP. Obiekt podzielony jest także na dwie części: bardziej rozrywkową strefę głośną oraz strefę cichą - oferującą spokojniejsze formy relaksu. Terma jest jedną z największych inwestycji w regionie, dzięki której zatrudnienie znalazło blisko 200 osób.

Więcej informacji na: www.termabialka.pl

 

logo footer