BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarcie nowego klubu w Krośnie

20 kwietnia 2013 roku miało miejsce otwarcie nowego, najnowocześniejszego w Krośnie klubu fitness - EUROGYM. Rozmowa z Krzysztofem Skibą, managerem klubu.

Czym Wasz klub wyróżnia się spośród innych klubów w Krośnie?

Klub Eurogym to połączenie profesjonalnej siłowni z centrum fitnessu, relaksu i odnowy biologicznej w jednym. Ważną cechą klubu jest jego różnorodność. Klub EUROGYM jest kolejną inicjatywą zapoczątkowaną przez Centrum Zdrowia EUROMED Sp. z o.o. które funkcjonuje na rynku usług medycznych od lipca 2005 roku.

Celem działania firmy jest świadczenie usług medycznych służących zachowaniu, przywróceniu i poprawie zdrowia, a także profilaktyka zdrowotna i inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia.

Co oferujecie klubowiczom?

Przygotowaliśmy bogatą ofertę aktywności fizycznej dla wszystkich chętnych bez względu na wiek. Oferujemy gamę 10 zajęć skierowanych dla dzieci, młodzieży, kobiet oraz seniorów. Nowością są zajęcia z Aeroboxingu oparte na fitnessie połączonym z różnego rodzaju kombinacjami uderzeń oraz ciosów wywodzących się z sztuk i sportów walki. Mamy do dyspozycji profesjonalną i przestronną siłownię wyposażoną w sprzęt cardio amerykańskiej firmy Nautilus oraz strefę wolnych ciężarów renomowanej firmy HES.

Nowością są zajęcia z Crossfitu, które charakteryzują się krótkimi i intensywnymi treningami bez przerw angażując przy tym jak najwięcej grup mięśni owych. Dodatkowo posiadamy 2 korty do Ricochet'a ,sauny, solarium, gabinet masażu i platformę wibracyjną Dream Healther .

Dalszy ciąg wywiadu na stronie www.fit.pl

logo footer