BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Cross Mower do koszenia trudnych trawników

Rozpoczyna się lato i coraz więcej czasu spędzamy w naszych ogrodach. Marka McCulloch radzi z jaką maszyną warto stanąć do walki o piękny i zadbany trawnik.

Natłok prac ogrodowych jest tak duży, że potrafi skutecznie zniechęcić nas do działania. Widok pięknych ogrodów naszych sąsiadów budzi w nas nutę zazdrości, a wysłużona kosiarka w schowku nie zachęca do pracy. Każdy w takiej chwili marzy o maszynie, która mogłaby wykonać całą pracę za niego.

W tym celu powstał Cross Mower marki McCulloch. Kompaktowe urządzenie jest połączeniem tradycyjnej kosiarki z traktorkiem. Ta czterokołowa maszyna idealnie pasuje do każdego prawdziwego mężczyzny.

Cross Mower? Co to jest?

Cross Mower marki McCulloch to niewielka maszyna, która zapewnia wydajne koszenie w miejscach trudno dostępnych. Została wyposażona w rozrusznik ze stacyjką i łatwo dostępne dźwignie sterownicze. Dobry widok na koszony obszar decydują o komforcie i satysfakcji z użytkowania tych maszyn. Cross Mower McCulloch ma moc, dzięki której możesz śmiało podjąć się przycinania ogrodu - wygodnie i na czterech kołach, informuje Jerzy Banaszczyk, Ekspert marki McCulloch.

Podobnie jak wszystkie produkty marki McCulloch, Cross Mower ma śmiały i mocny design. Kolorystyka została utrzymana w czerni, z żółtymi elementami symbolizującymi moc maszyny. Kiedy zobaczysz tę maszynę, zapragniesz ją mieć! To jest wyzwanie dla każdego mężczyzny, każdy będzie chciał mu sprostać. Łatwość użytkowania i wygodne siedzenie sprawi, że poczujesz się jak mały chłopiec, który spełnia swoje marzenia.

McCulloch Cross Mower M95-66X

To kompaktowa i wygodna kosiarka samojezdna do mniejszych ogrodów. Łatwa obsługa dzięki dobrej widoczności na teren roboczy. Dodatkowo dostępny kosz na trawę, umożliwiający uzyskanie jeszcze bardziej uporządkowanego trawnika. W komplecie nakładka do rozdrabniania. Ta maszyna sprawi każdemu ogrodnikowi wiele przyjemności i radości podczas przycinania trawnika Wszyscy sąsiedzi będą dookoła Ci zazdrościć, a koledzy na pewno będą chcieli wypróbować Twoją nową maszynę marki McCulloch.

Więcej informacji na temat marki na: www.mcculloch.com/pl

źródło i zdjęcie: Marka McCulloch

logo footer