BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

INEA sponsorem stadionu w Poznaniu

INEA Stadion - to nowa oficjalna nazwa stadionu przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. INEA, największy w Wielkopolsce alternatywny operator telekomunikacyjny oraz Konsorcjum KKS Lech Poznań i Marcelin Management zawarły umowę, na mocy której INEA została sponsorem tytularnym stadionu.

Umowę podpisano na okres 5 lat. Pakiet świadczeń sponsorskich, oprócz wprowadzenia nowej nazwy stadionu, obejmuje między innymi jego oznakowanie, świadczenia marketingowe związane ze sponsoringiem tytularnym oraz realizację dodatkowych wspólnych projektów - sponsora i operatora stadionu.

Stadion, podobnie jak nasze usługi, wyzwala pozytywną energię i łączy ludzi. Mówimy, że z INEA życie nabiera tempa. Dodatkowo INEA jest operatorem związanym z Wielkopolską. Stąd się wywodzimy i nasza strategia biznesowa zakłada, że tutaj rozwijamy swoje usługi telekomunikacyjne oraz pozyskujemy Klientów. Jesteśmy przekonani, iż sponsoring tytularny stadionu w stolicy Wielkopolski wzmocni budowę naszego wizerunku i rozpoznawalność marki INEA, mówi Prezes Janusz Kosiński, INEA.

Z wielką radością witamy INEA przy Bułgarskiej. Od dziś wszyscy będziemy się spotykali na INEA Stadionie, który coraz częściej gości poznaniaków i Wielkopolan nie tylko podczas meczów piłkarskich. To miejsce spotkań, fantastycznej rozrywki dla całych rodzin i coraz częściej poważnych rozmów biznesowych. Bardzo się cieszę, że kończymy negocjacje sukcesem i jednocześnie dziękuję wszystkim innym kontrahentom za zainteresowanie, energię i czas poświęcony na nasze rozmowy, mówi Karol Klimczak, Prezes Konsorcjum Marcelin Management i KKS Lech Poznań.

źródło i zdjęcie: www.inea.pl

logo footer