BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Neptunus na Mistrzostwach Świata w Siatkówce Plażowej

Już od poniedziałku (1 lipca 2013 r.), mazurskie Stare Jabłonki są świadkami międzynarodowego wydarzenia sportowego - Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej. Poza doskonałą infrastrukturą sportową hotelu Anders, na potrzeby zawodów firma Neptunus wybudowała profesjonalne, tymczasowe hale namiotowe, w których sponsorzy mogą prezentować swoje produkty.

Siatkówka plażowa na światowym poziomie

W ciągu najbliższego tygodnia na siedmiu boiskach do siatkówki plażowej usytuowanych nad brzegiem jeziora Szeląg Mały pojawią się zawodnicy z całego świata. W Starych Jabłonkach pojawi się w sumie 192 zawodników i zawodniczek z całego świata, którzy zawalczą o mistrzowski tytuł i nagrody pieniężne z puli wynoszącej milion dolarów. Organizatorzy tegorocznych mistrzostw poza podstawowym programem sportowym przygotowali także bogaty program artystyczny.

Boiska i strefy dla zawodników i kibiców

Przygotowanie tak dużej imprezy, jaką są Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej to nie lada wyzwanie. 15 lat doświadczenia w organizacji turniejów plażowej siatkówki w Starych Jabłonkach, zaowocowało decyzją Światowej Federacji Organizacji Siatkówki (FIVB) o tym, aby tegoroczne mistrzostwa świata odbyły się właśnie tutaj. Na powierzchni 100 000 m2 powstało siedem pełnowymiarowych boisk, które pomieściły ponad 2 tysiące ton piasku! Ponadto na terenie zawodów powstały dwa stadiony zdolne pomieścić łącznie ponad 11 000 kibiców. Dzięki tak dobrze rozbudowanej infrastrukturze sportowej zawodnicy z całego świata mają komfortowe warunki do walki o tytuł mistrza.

Ze względu na rangę wydarzenia, w Starych Jabłonkach pojawi się wielu gości. Firma Neptunus, specjalizująca się w dostarczaniu wysokiej jakości hal tymczasowych wybudowała na potrzeby zawodów specjalne konstrukcje, które pełnią rolę showroomów. Dzięki zastosowaniu rozwiązań tymczasowym mazurska wioska zamienia się w profesjonalne miejsce rozgrywek na światowym poziomie.

Tymczasowe obiekty, które stanowią uzupełnienie sportowej infrastruktury cieszą się popularnością wśród organizatorów zawodów sportowych. Każde takie wydarzenie jest inne i wymaga odpowiednich rozwiązań. Dzięki dużej elastyczności produktów oferowanych przez firmę Neptunus, można łatwo dostosować je do każdego sportowego eventu. Konstrukcje pozwalają na dowolne modelowanie przestrzeni, która poza sportowymi emocjami zapewni wszystkim uczestnikom niezapomniane przeżycia i dobrą zabawę.

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Plażowej potrwają do 7 lipca 2013 roku.

źródło i zdjęcie: NEPTUNUS

logo footer