BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Neptunus na Narodowych Mistrzostwach Polski w Tenisie dla amatorów

Spółka Amatorski Tenis Polski organizuje już po raz 29. Narodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie. Zawody rozpoczną się w najbliższą sobotę, 13 lipca i potrwają do 18 lipca. Mecze zostaną rozegrane na kortach "Warszawianka", a o dodatkową infrastrukturę dla zawodników i gości VIP zadba firma Neptunus.

Tenisowe Mistrzostwa Polski
Osoby, które trenują tenis już od jakiegoś czasu mogą zmierzyć się z innymi miłośnikami tego sportu w zawodach organizowanych specjalnie z myślą o amatorach. Do udziału w turnieju mógł zgłosić się każdy, jednak mimo iż całą imprezę rozplanowano na 6 dni, liczba miejsc była ograniczona. Poza rozgrywkami o tytuł mistrza w kategoriach singiel, debel i mixt, odbędą się także polskie eliminacje do KIA Amateur Australian Open 2014. Para, która zwycięży będzie reprezentowała nasz kraj w turnieju amatorów w Australii, ale także obejrzy z trybun najlepszych tenisistów świata oraz zwiedzi Melbourne.

Organizacja Mistrzostw i udogodnienia dla zawodników
Narodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie to impreza z tradycjami, która w tym roku odbędzie się już po raz 29. Organizatorzy zadbali o odpowiednią infrastrukturę niezbędną dla prawidłowego przebiegu zawodów. Firma Neptunus wybudowała przy kortach "Warszawianka" tymczasowy obiekt pełniący rolę Player’s Lounge z imponującym tarasem przeznaczonym na strefę VIP. Dzięki zastosowaniu demontowalnej konstrukcji, organizatorzy turnieju mogli tuż przy kortach zorganizować osobne pomieszczenia dla tenisistów i gości. Ponadto organizatorzy zapewnili m.in. o strefę cateringową dla uczestników turnieju, parkingi, strefę regeneracji oraz miejsca noclegowe w pobliżu miejsca zawodów.

Turniej tenisa dla amatorów to kolejne sportowe zawody w Polsce, na których pojawiają się tymczasowe konstrukcje Neptunusa, pełniące rolę uzupełniającej infrastruktury. Dzięki dużej elastyczności produktów oferowanych przez firmę, można łatwo dostosować je do każdego sportowego eventu - czy to turnieju tenisowego, czy Mistrzostw Świata w Siatkówce Plażowej, które na początku miesiąca odbyły się w mazurskich Starych Jabłonkach. Każde takie wydarzenie jest inne i wymaga odpowiednich rozwiązań. Tymczasowe konstrukcje pozwalają na swobodne projektowanie i wyposażanie obiektów, dzięki czemu zawody sportowe przynoszą nie tylko niezapomniane sportowe przeżycia i dobrą zabawę, ale także mogą przebiegać w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

źródło i zdjęcie: NEPTUNUS

 

logo footer