BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Budowa trzech placów zabaw w Chełmie

W Chełmie rozstrzygnęło przetargi na budowę trzech kolejnych dużych placów zabaw. Inwestycje powinny być gotowe już we wrześniu.

W tym roku powstaną kolejne profesjonalne place zabaw w Chełmie. Zostaną zlokalizowane przy Szkole Podstawowej nr 4 przy ul. Stefana Wyszyńskiego, Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 przy ul. Wołyńskiej oraz na os. Zachód przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7. Każdy z placów będzie miał powierzchnię około 500 m2., z czego połowa wykonana ma zostać z bezpiecznego tworzywa sztucznego. Na placach zabaw znajdą się standardowe elementy wyposażenia: huśtawki, karuzele, liny, ścianki itp. Każdy zostanie również ogrodzony.

Koszt budowy placów wyniesie od około 148 do około 161 tysięcy złotych. Tak wynika z rozstrzygniętych właśnie przetargów. Place powstaną w ramach programu "Radosna szkoła" co pozwoli na pozyskanie 50% dofinansowania na realizację tych inwestycji, mówi Roland Kurczewicz pełnomocnik prezydenta Chełma.

Chociaż miasto nie ma jeszcze podpisanych wszystkich umów z wykonawcami, prace przy budowie nowych obiektów dla najmłodszych Chełmian powinny zakończyć się najpóźniej z początkiem nowego roku szkolnego.

źródło i zdjęcie: www.chelmonline.pl

logo footer