BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Rozpoczęto budowę hali sportowej w Darłowie

W Darłowie rozpoczęto budowę hali sportowej przy Zespole Szkół im. S. Żeromskiego. Planowany koszt budowy hali sportowej wraz z łącznikiem przylegającym do budynku szkolnego to 2,5 miliona złotych.

Realizatorem tak potrzebnej inwestycji jest firma Eko-Instal Miziołek, Śliwa sp. j z Koszalina, która wygrała nieograniczony przetarg.

Na budowę hali sportowej miasto otrzyma dofinansowanie ze Środka 4.1. Rozwój obszarów zależnych od rybactwa w ramach programu operacyjnego "Zrównoważony rozwój sektora rybołówstwa i nadbrzeżnych obszarów rybackich 2007-2013", w wysokości 1 mln zł.

W budynku sali sportowej w Darłowie, oprócz sali gimnastycznej o powierzchni 586 m2 będzie: przedsionek, hol, portiernia z szatnią, ogólnodostępne WC, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia gazowa, dwa pokoje dla nauczycieli WF, korytarz, magazyn sprzętu, osobne szatnie natryski i WC dla dziewcząt i chłopców oraz składane trybuny dla widzów. Obszar sali może być w każdej chwili przedzielony kotarą o napędzie elektrycznym, co umożliwia dwom klasom jednocześnie odbywanie zajęć WF, lub rozgrywki w koszykówkę. Nowa sala sportowa w Darłowie radykalnie poprawi warunki zajęć sportowych.

Planowany termin oddania obiektu do użytkowania to 27 sierpnia 2014 roku.

źródło i zdjęcie: www.darlowo.pl

logo footer