BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

W Poraju powstaje największy w okolicy kompleks sportowo - kulturalno - rekreacyjny

Duża scena wraz z widownią, skatepark, bieżnie lekkoatletyczne oraz szereg innych urządzeń powstają przy istniejącym kompleksie sportowym "Orlik 2012" w Poraju. W ten sposób zbudowany zostanie największy w najbliższej okolicy kompleks sportowo-kulturalno-rekreacyjny.

Wokół "Orlika" trwają intensywne prace przy budowie infrastruktury sportowo-kulturalno-rekreacyjnej Gmina Poraj ma szansę stać się wiodącym punktem na kulturalno-sportowo-rekreacyjnym na mapie regionu. Wszystko za sprawą powstającej tu dużej infrastruktury wokół istniejącego kompleksu sportowego "Orlik 2012". Obecnie funkcjonują na tym terenie hala sportowa, wielofunkcyjny obiekt "Orlik 2012", siłownia zewnętrzna, plac zabaw, kamień do wspinaczki, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem korzystających, głównie dzieci i młodzieży.

Ta istniejąca infrastruktura sportowa zamienia się w duży kompleks kulturalno-sportowo-rekreacyjny. W ich ramach powstaną, w części rekreacyjno-sportowej: pełnowymiarowa bieżnia lekkoatletyczna i bieżnia do biegów krótkich, skate park z rampą oraz torem dla rolkarzy i deskorolkowców, zewnętrzne stoły do ping ponga i szachów, trybuny na "Orlika" na 200 miejsc; natomiast w części kulturalnej: duża, pełnowymiarowa scena z oświetleniem i nagłośnieniem, widownia z krzesłami na 500 osób. Powstaje również infrastruktura uzupełniająca w postaci: budynku szatniowo-toaletowo-gospodarczego, parkingi, ogrodzenie terenu, chodniki, oświetlenie terenu i monitoring.

źródło i zdjęcie: www.ugporaj.pl

logo footer