BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Hotel Hampton by Hilton na warszawskim Okęciu otwarty

Firma Hilton Worldwide ogłosiła otwarcie nowego obiektu w Europie - hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport.

Hampton by Hilton Warsaw Airport oferuje 116 pokoi, ciepłe śniadania wliczone w cenie pobytu, klub fitness, w pełni wyposażone centrum biznesowe oraz czynny całą dobę bar z przekąskami. Na terenie całego obiektu goście mają bezpłatny dostęp do sieci Wi-Fi. Hotel oferuje również salę konferencyjną o powierzchni 47 m2, która pomieści 18 osób. Nowy Hampton by Hilton uczestniczy w wielokrotnie nagradzanym programie lojalnościowym Hilton HHonors®*, oferującym szansę na zdobycie punktów i odbioru nagród w ponad 4000 hoteli na całym świecie.

50 lat po otwarciu pierwszego hotelu przy lotnisku przez Conrada Hiltona z dumą otwieramy Hampton by Hilton Warsaw Airport, pod marką, która z każdym dniem świętuje nowe sukcesy. Organizacja tak ważnego międzynarodowego widowiska, jakim było piłkarskie Euro 2012, pozwoliła Polsce zwrócić na siebie uwagę i przyciągnąć większą liczbę turystów. Staramy się wykorzystać ten korzystny trend, powiedział Simon Vincent, prezes Hilton Worldwide na obszar EMEA.

W ofercie Hilton Worldwide w Europie znajdują się 252 hotele. Wiele z tych obiektów prowadzonych pod markami firmy funkcjonuje przy najważniejszych portach lotniczych, dostarczając swoim gościom obsługę na najwyższym poziome. Niedawno swoje drzwi otworzył Hampton by Hilton Amsterdam Schipol Airport (czerwiec 2013 roku) oraz Hampton by Hilton Exeter Airport (kwiecień 2013 roku), dołączając tym samym do innych obiektów położonych przy lotniskach, takich jak: Hilton and Hilton Garden Inn Frankfurt Airport oraz Hilton London Heathrow Airport Terminal 5.

Z dumą otwieramy 20. w Europie hotel Hampton by Hilton. Dzięki temu coraz więcej klientów będzie mogło poznać i docenić wszystkie zalety tej marki. Hampton to wyjątkowa oferta hotelarska, która zapewnia stuprocentową gwarancję oraz łączy w sobie jakość, innowacyjność, komfort i wiele innych atrakcyjnych udogodnień, powiedział Phil Cordell, dyrektor ds. wyspecjalizowanej obsługi i marki Hampton na cały świat.

Goście którzy zatrzymają się w hotelu Hampton by Hilton na warszawskim Okęciu, będą mogli miło spędzić czas w centrum rozrywkowo-handlowym Galeria Mokotów, położonym w odległości zaledwie pięciu kilometrów. Czeka na nich również Stare Miasto, które figuruje na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Osoby podróżujące w interesach docenią położenie hotelu w rozwijającym się obszarze miasta, w którym siedziby ma wiele międzynarodowych firm.

Cieszymy się na powitanie pierwszych gości w naszym hotelu. W Hampton by Hilton każdy może liczyć na komfortowy pobyt oraz wiele udogodnień. Dołożymy wszelkich starań aby naszym gościom zagwarantować serwis na najwyższym poziomie, powiedziała Adriana Biernatowicz-Jadczak, dyrektor hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport.

źródło i zdjęcie: ttg.com.pl

logo footer