BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre najlepszym hotelem biznesowym w Polsce

Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre po raz drugi został wyróżniony podczas europejskiego finału prestiżowego konkursu World Travel Awards 2013.

Wybierane są w nim najlepsze hotele przez biura podróży z całego świata. Po raz pierwszy warszawski hotel Hilton zdobył nagrodę w 2007 roku w kategorii najlepsze centrum biznesowe w Polsce.

Podczas europejskiej gali, która odbyła się w sobotę 31 sierpnia 2013 r. w Antalyi w Turcji, Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre, jako jeden z 19 obiektów Hilton Worldwide otrzymał wyróżnienie. Był to pierwszy w Polsce otwarty obiekt pod międzynarodową marką Hilton. Obiekt znajduje się w niewielkiej odległości od centrum biznesowego, sklepów, restauracji oraz najważniejszych punktów rozrywkowych Warszawy. Hilton Warsaw Hotel & Convention Centre ma 314 nowoczesnych pokoi i apartamentów. Hotel oferuje również 3 000 metrów kwadratowych powierzchni konferencyjnych, a sale mogą pomieścić aż 2000 gości.

Jestem bardzo dumny z tego, iż tak wiele naszych hoteli zostało wyróżnionych w prestiżowym konkursie World Travel Awards 2013, a jeden z nich, Hilton Templepatrick Hotel & Country, otrzymał wyróżnienie piąty rok z rzędu. To dowód na najwyższą jakość oferowanych usług w naszych obiektach oraz wiodącą pozycję naszej firmy na rynku europejskim, gdzie posiadamy obecnie 250 hoteli w 30 państwach, powiedział Simon Vincent, prezes Hilton Worldwide na obszar EMEA.

Od 20 lat prestiżowymi nagrodami World Travel Awards wyróżniane są firmy z branży turystycznej zapewniające najwyższą jakość obsługi klienta. Konkurs stał się jednym z najważniejszych wydarzeń w branży, pobudzającym konkurencję i wspierającym innowacyjność wśród operatorów. Jednocześnie jest on cennym źródłem informacji dla podróżujących z całego świata.

Więcej informacji o kategoriach i laureatach World Travel Awards 2013 znajduje się na stronie http://www.worldtravelawards.com/winners2013-8.

źródło: ttg.com.pl
zdjęcie: www.worldtravelawards.com

logo footer