BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Lodowisko "Chwiałka" w Poznaniu otwarte!

W niedzielę, 1 września 2013 r., otwarto w Poznaniu lodowisko "Chwiałka". To pierwszy raz, kiedy lodowisko "Chwiałka" udostępniło swoją taflę poznaniakom jeszcze w sezonie letnim.

POSiR miał możliwość sprawdzić, jak zachowa się lód w cieplejszych warunkach i jak chętnie poznaniacy skorzystają z możliwości jazdy na łyżwach, kiedy za oknem świeci słońce.

Z lodowiska "Chwiałka" w Poznaniu korzystają już od kilku dni szkółki hokejowe oraz amatorskie zespoły hokejowe, które przygotowują się do nowego sezonu hokejowego. Dzięki zadaszeniu, na lodowisku będzie można teraz jeździć na łyżwach i oglądać mecze hokeja nawet przez dziewięć miesięcy w roku, bez względu na warunki pogodowe.

Po modernizacji, obiekt może pochwalić się także nowymi trybunami dla widzów (ok. 250 miejsc) oraz zapleczem szatniowym i biurowym. Lodowisko spełnia również wymogi homologacyjne Polskiego Związku Hokeja na Lodzie, dzięki czemu można na nim rozgrywać profesjonalne mecze hokejowe.

Godziny otwarcia lodowiska "Chwiałka" w Poznaniu oraz cennik umieszczone są na stronie internetowej www.chwialka.poznan.pl.

źródło i zdjęcie: www.poznan.pl

logo footer