BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Zawody Davis Cup z firmą Neptunus

W dniach 13-15 września 2013 r., w Warszawie, odbędą się zawody tenisowe Davis Cup. Firma Neptunus będzie obecna na tych zawodach.

Tenis to sport, który zyskuje w Polsce na popularności. Głównie dzięki świetnym występom polskich tenisistów na kortach całego świata. Weekend 13 - 15 września to kolejna okazja dla fanów tenisa na obejrzenie emocjonujących rozgrywek. W tym czasie odbędzie się Davis Cup, w którym zmierzą się zawodnicy z Polski i Australii.

Weekend 13 - 15 września będzie prawdziwym świętem dla fanów tenisa w Polsce. W zawodach Davis Cup o puchar zawalczą narodowe drużyny tenisowe z Polski i Australii. Nasz zespół będzie się składał z: Jerzego Janowicza, Michała Przysiężnego, Łukasza Kubota, Marcina Matkowskiego oraz Mariusza Fyrstenberga pod wodzą kapitana drużyny - Radosława Szymanika. Dla tych, którzy pasjonują się tenisem zawody będą nie lada gratką i okazją do zobaczenia swoich ulubieńców w akcji. Turniej Davis Cup odbędzie się w Warszawie w hali Torwar. Poza rozgrywkami organizatorzy zapowiedzieli także spotkania z tenisistami oraz pokaz gry dla dzieci z udziałem Jerzego Janowicza i Łukasza Kubota oraz wiele dodatkowych atrakcji.

Davis Cup to kolejna impreza tenisowa, na której pojawia się firma Neptunus, specjalizująca się w dostarczaniu infrastruktury na wydarzenia sportowe. Firma ma bogate doświadczenie w zakresie obiektów specjalnie przystosowanych do zawodów tenisowych. Na początku lipca na kortach "Warszawianki" odbyły się Narodowe Mistrzostwa Polski w Tenisie dla amatorów, gdzie Neptunus zadbał o dodatkowe obiekty dla zawodników i gości VIP.

W czerwcu, z kolei, konstrukcje Neptunusa pojawiły się na Topshelf Open w Holandii, czyli turnieju tenisowym wchodzącym w skład rozgrywek WTA Tour i ATP World Tour. Tymczasowe konstrukcje pozwalają na swobodne projektowanie i wyposażanie obiektów, dzięki czemu zawody sportowe przebiegają w komfortowych i bezpiecznych warunkach.

źródło i zdjęcie: NEPTUNUS

logo footer