BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Siłownie plenerowe w Warszawie - drugi etap realizacji projektu

Warszawiaku, czas na Twój drugi krok, który pozwoli zrealizować projekt plenerowych siłowni w każdej dzielnicy. Mieszkańcy już zgłosili ponad 5,5 tys. propozycji lokalizacji, teraz pora wybrać te, w których zostaną zamontowane przyrządy do ćwiczeń.

Wszystkie zgłoszone propozycje zostały sprawdzone czy spełniają kryteria. Brano pod uwagę przede wszystkim wymogi prawne i techniczne, czyli prawo dysponowania terenem, na którym miałaby stanąć plenerowa siłownia i jego wielkość (nie mniej niż 150 m².). Oceniano stopień integracji lokalnej społeczności, dostępność miejsca a także równomierne rozłożenie siłowni w danej dzielnicy. Po tej ocenie wybrano 200 miejsc.

W każdej dzielnicy znajdzie się od 3 do 11 siłowni, proporcjonalnie do liczby mieszkańców. Nowe miejsca rekreacji powstaną w lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę Państwa głosów, informuje Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent Warszawy, na specjalnej stronie dedykowanej programowi "Warszawa w dobrej kondycji".

Na plenerowe siłownie w Warszawie głosować można między innymi za pośrednictwem strony www.wdobrejkondycji.waw.pl. Głosowanie potrwa do 10 października 2013 r.

źródło: www.um.warszawa.pl
zdjęcie: http://www.wdobrejkondycji.waw.pl/

logo footer