BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Kopp na targach WorldHotel 2013

Firma Kopp zaprezentuje podczas VI Targów WorldHotel swoją ofertę przeznaczoną specjalnie dla branży hotelarskiej. Na stoisku Kopp zostaną przedstawione najnowsze rozwiązania w zakresie podłóg do wnętrz i na tarasy, przeznaczone do budynków użyteczności publicznej.

WorldHotel 2013 - międzynarodowe targi wyposażenia obiektów noclegowych - odbędą się w dniach 2-4 października w Warszawie i zgromadzą najważniejszych dostawców rozwiązań dla hoteli, restauracji, SPA i obiektów konferencyjnych z Polski i całej Europy. Spośród dziewięciu sektorów tematycznych targów, największe zainteresowanie prawdopodobnie tradycyjnie wzbudzą produkty wyposażenia i wystroju wnętrz. Odwiedzający ten sektor - inwestorzy i właściciele obiektów rekreacyjnych i noclegowych - cenią sobie przede wszystkim estetykę i funkcjonalność proponowanych rozwiązań i te właśnie cechy są mocnymi stronami produktów Kopp.

Dla branży hotelarskiej z sukcesami pracujemy już od lat o czym świadczą duże realizacje, takie jak Hotel Bania w Białce Tatrzańskiej, Hotelu Bukovina w Bukowinie Tatrzańskiej czy Hotel Regatta w Poznaniu-Kiekrzu. Wszystkie nasze produkty dla obiektów hotelowych i rekreacyjnych są przede wszystkim bardzo trwałe oraz przyjemne dla oka i w dotyku. Przywiązujemy dużą wagę do technologii polepszających funkcjonalność naszych podłóg, ale jednocześnie kładziemy duży nacisk na wzornictwo, co pozwala nam zaspokoić różnorodne gusta, a nawet zaskakiwać odbiorców gamą naszych rozwiązań, mówi Katarzyna Wątor, dyrektor ds. Marketingu firmy Kopp.

Na targach WorldHotel 2013 firma Kopp zaprezentuje podłogi drewniane przeznaczone do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu, wykonane z gatunków rodzimych oraz egzotycznych, w tym wyjątkowo twarde i wytrzymałe podłogi bambusowe. Przedstawione zostaną także systemy tarasowe odporne na działanie czynników atmosferycznych, podłogi do łazienek z odpornego na wilgoć drewna teak i winylowe wykonane w wodoodpornej technologii Floover SplasH20. Odwiedzający będą mogli zapoznać się z pełną ofertą podłóg Kopp oraz omówić zagadnienia techniczne i sposób realizacji projektów montażowych.

źródło i zdjęcie: KOPP Podłogi Naturalnie Doskonałe

logo footer