BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Centrum Sportowe UMK otwarte!

Uniwersyteckie Centrum Sportowe w Toruniu zostało uroczyście otwarte. Oprócz studentów, mogą z niego korzystać również pozostali mieszkańcy miasta.

W piątek, 27 września 2013 r., uroczyście otwarto Uniwersyteckie Centrum Sportowe w Toruniu. Mieszkańcy i goście Torunia mogą korzystać z basenu, sali gimnastycznej, sauny czy siłowni już od początku sierpnia. W październiku rozpoczną się tam zajęcia z wychowania fizycznego dla studentów UMK.

Centrum Sportowe w Toruniu to hala sportowo-widowiskowa, siłownia, sala fitness i ścianka wspinaczkowa. Hala, dostosowana do uprawiania różnych dyscyplin sportu, mieści boiska do koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej i futsalu. Można ją dzielić na 3 części i prowadzić zajęcia sportowe z kilku dyscyplin jednocześnie. Trybuny hali sportowej pomieszczą 250 widzów. Uniwersyteckie Centrum Sportowe to również pływalnia z 25-metrowym basenem, torami do nauki pływania, jaccuzi i zapleczem odnowy biologicznej. Obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

źródło i zdjęcie: www.torun.pl

logo footer