BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Toruń: ogłoszono przetarg na budowę czterech placów zabaw

W Toruniu powstaną cztery nowe place zabaw. Miasto ogłosiło przetarg na ich wykonanie. Zadania zostaną zrealizowane w ramach Programu budowy osiedlowych placów zabaw i małych boisk na terenie miasta Torunia oraz budżetu partycypacyjnego.

Cztery nowe place zabaw w Toruniu powstaną:

Na ul. Fałata 34-58: nowe miejsce do zabawy powstanie w miejscu obecnie istniejącego. Zakres prac obejmie rozbiórkę starego ogrodzenia i budowę nowego, demontaż starych urządzeń zabawowych i ustawienie nowych, remont starego chodnika i ławek wokół placu, budowę nowego, dodatkowego traktu dla pieszych, nasadzenie zieleni.

Przy ul. Okrężnej 12-42: obecnie znajdują się dwie piaskownice. Zostaną one zdemontowane, a w ich miejsce powstanie nowy, ogrodzony plac zabaw. Prowadzić będą do niego nowe chodniki. Drzewa na placu zostaną przycięte i nasadzone nowe rośliny.

Kolejny plac zabaw powstanie przy ul. Targowej 17, na terenie Szkoły Podstawowej nr 2. Będzie ogrodzony i monitorowany. Zakres prac obejmie także budowę chodników i dojścia do placu z sali gimnastycznej oraz nasadzenie zieleni.

Przy ul. Zbożowej 71: miejsce do zabawy dla najmłodszych zostanie urządzone w sąsiedztwie orlika. Będzie ogrodzone i obsadzone zielenią.

Oferty należy składać do 11 października 2013 r.

źródło i zdjęcie: www.torun.pl

logo footer