BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Łódź: Wybrano wykonawcę I etapu budowy Centrum Sportowego

Firma Mirbud S.A. ze Skierniewic będzie wykonawcą pierwszego etapu budowy Centrum Sportowego przy al. Unii. W sobotę, 16 listopada uprawomocniło się rozstrzygnięcie przetargu na tę inwestycję.

Na budowę pierwszego etapu - boiska z podgrzewaną murawą i trybuny na 5700 miejsc wraz z zapleczem o najwyższym standardzie - miasto wyda ponad 94 mln złotych.

Można powiedzieć, że od dziś budujemy najważniejszą część Centrum Sportowego. Docelowo służyć ma ono także łódzkiej młodzieży, bo to ona jest przyszłością naszego miasta, powiedział wiceprezydent Łodzi Krzysztof Piątkowski.

Umowa na budowę Centrum Sportowego w Łodzi zostanie podpisana po przedłożeniu przez Mirbud S.A. wszelkich stosownych dokumentów. W ciągu 21 dni od jej zawarcia, wykonawca będzie musiał przedstawić harmonogram budowy. Trybuna wraz boiskiem ma powstać w okresie 20 miesięcy.

Do połowy października przyszłego roku powinien zostać rozpisany przetarg na drugi etap budowy Centrum Sportowego, czyli wykonanie dwóch treningowych boisk piłkarskich ze sztuczną nawierzchnią oraz trawiastego placu treningowego.

źródło i zdjęcie: www.uml.lodz.pl

logo footer