BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Neptunus zdobywa złoto w konkursie ISEM Awards

Neptunus został tegorocznym zwycięzcą siedemnastej edycji konkursu International Sports Event Management (ISEM) w kategorii Obiekty Eventowe.

Specjalista w zakresie tymczasowych konstrukcji został wyróżniony w konkursie ISEM Awards za doświadczenie w dostarczaniu wysokiej klasy tymczasowych struktur na eventy oraz demontowalnych obiektów dla sportu i handlu. Szczególnie docenione zostały obiekty wzniesione przez Neptunusa na Igrzyska Olimpijskie w Londynie 2012, które przyczyniły się do sukcesu tego jednego z największych wydarzeń sportowych na świecie.

Nagrodę w imieniu firmy Neptunus odebrała Dyrektor Zarządzająca April Trasler z rąk członka jury Patricka Furlonga Dyrektora PTIF Media podczas prestiżowej gali, która odbyła się w hotelu The Cumberland przy Hyde Parku w Londynie.

Jury w uzasadnieniu wyniku konkursu ISEM Awards podało następujące zalety rozwiązań Neptunusa: "Kreatywność, sposób montażu i zróżnicowane projektów zgodnie z oczekiwaniami organizatorów największego wydarzenia sportowego na świecie."

Cieszymy się, że zdobyliśmy nagrodę za projekt zrealizowany w ramach Igrzysk Olimpijskich w Londynie 2012, powiedziała April Trasler Dyrektor Zarządzająca firmy Nepunus. Jest ona uznaniem dla zaangażowania i ciężkiej pracy zespołu Neptunusa w czasie realizacji projektu na potrzeby Olimpiady w poprzednim roku, ale także wkładu w rozwój firmy. Koncentrujemy się na dostarczaniu najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych klientów, niezależnie od skali trudności, terminów, logistyki oraz dostępności.

źródło i zdjęcie: Neptunus

logo footer