BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Opole: Kryta pływalnia Wodna Nuta otwarta

2 grudnia 2013 roku została otwarta kryta pływalnia "Wodna Nuta" w Opolu. Budowa obiektu została dofinansowana w 43,7% przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Kryta pływalnia "Wodna Nuta" w Opolu to obecnie jeden z najnowocześniejszych basenów w Polsce i Europie. Do dyspozycji jest 50 metrowa niecka o stałej głębokości 2 m. Na co dzień niecka przedzielona jest pomostem, dzięki czemu tworzą się 2 dziesięciotorowe baseny o długości 25 metrów każdy. Obok znajduje się 25 metrowy basen rozgrzewkowo-rekreacyjny z 3 torami oraz z częścią wyposażoną w masaż wodny i tzw. rwącą rzeką. Jego głębokość wynosi 1,1, a powierzchnia ok. 390 m2.

Na pływalni "Wodna Nuta" znajduje się także basen solankowy, jacuzzi, sauna i łaźnia parowa. Obiekt przystosowany jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Budowa obiektu została dofinansowana w 43,7% przez Ministerstwo Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej w ramach Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

źródło i zdjęcie: www.opole.pl

logo footer