BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Memoriał Huberta Wagnera bez Brazylijczyków

Marzenie kibiców i organizatorów Memoriału Huberta Wagnera nie zostanie urzeczywistnione. Wicemistrzowie olimpijscy niestety pod koniec sierpnia nie przyjadą do Łodzi.

Kilka dni temu po meczach Ligi Światowej z Brazylią w Łodzi pojawiła się szansa na to, by podopieczni Bernardo Rezende dołączyli do grona uczestników VII Memoriału Huberta Wagnera. Zauroczony halą i atmosferą na meczu trener canarhinios w rozmowie z organizatorami turnieju wyraził chęć udziału w imprezie. -Wszystko jest możliwe - mówił Rezende. - Jeśli będziemy mieć wolny termin, to z miłą chęcią przyjedziemy. Oczywiście muszę się najpierw skonsultować z brazylijską federacją, czy wyda zgodę na nasz występ. Wydaje mi się jednak, że nie powinna robić większych kłopotów.

Niestety na chęciach się skończyło. Okazało się bowiem, że Brazylijczycy nie mogą przyjechać do Łodzi ponieważ w tym czasie mają zaplanowane inne zawody.

VII edycja Memoriału Huberta Wagnera odbędzie się w tym roku w Łodzi (20-23 sierpnia). Udział w imprezie potwierdziły reprezentacje Włoch, Hiszpanii, Serbii oraz Chin.

Źródło: www.reprezentacja.net

logo footer