BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Aquapark powstaje przy hotelu Plaza w Ostródzie

Ruszyła budowa aquaparku stanowiącego część kompleksu Hotel & Resort Plaza by Condohotels w Ostródzie.

W aquaparku przy hotelu Plaza znajdzie się basen pływacki z czterema torami o powierzchni 25 x 6 m, basen rekreacyjny z hydromasażami, brodzik dla dzieci, rwąca rzeka, wanny jacuzzi, kompleks saun oraz 4 zjeżdżalnie o różnym stopniu trudności. Do aquaparku będzie należał również całoroczny, zewnętrzny basen z hydromasażami.

Hotel & Resort Plaza by Condohotels to wyjątkowy obiekt zlokalizowany w Ostródzie na Mazurach dysponujący 500 miejscami noclegowymi i salą konferencyjną na 1000 osób. Hotel jest położony w cichej i spokojnej części miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie plaży z kompleksem pomostów i wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz bulwaru spacerowego z licznymi restauracjami, kompleksem sportowym z kortami tenisowymi, amfiteatrem i wyciągiem dla narciarzy wodnych.

Większość pokoi i apartamentów ma tarasy lub balkony oraz wspaniały widok na jezioro i panoramę miasta. Charakteryzuje je, podobnie jak całość obiektu, unikalny klimat nawiązujący do lokalnej fauny i flory. Hotel, oprócz aquaparku, dysponuje również letnim basenem zewnętrznym, pozwalającym cieszyć się kąpielą w czystej i ciepłej wodzie. W obiekcie znajduje się także rozbudowane zaplecze spa & wellness z 16 gabinetami oferujące szereg zabiegów na twarz i ciało, specjalistycznych terapii oraz masaży. W kompleksie SPA znajduje się również ogród zimowy z rosyjską banią. Hotel dysponuje także bogatą infrastrukturę dodatkową, w ramach której dostępne są: restauracje tematyczne, bary, kawiarnie, winiarnia, klub nocny, sala kominkowa, centrum zabaw dla dzieci, siłownia, 2 hale do gry w squasha oraz salon gier.

Kompleks Hotel & Resort Plaza by Condohotels ma został otwarty w 2014 roku.

źródło i zdjęcie: www.hotelplaza.pl

logo footer