BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Basen Aquarius Kopernik w Zabrzu już otwarty!

5 lutego 2014 roku zorganizowane zostało uroczyste oddanie do użytku basenu Aquarius Kopernik w Zabrzu.


O krytej pływalni z prawdziwego zdarzenia zabrzanie marzyli już od wielu lat. Bardzo się cieszę, że to marzenie udało się zrealizować, powiedziała Małgorzata Mańka-Szulik, prezydent Zabrza. Jestem przekonana, że będzie to miejsce relaksu mieszkańców.

Aquarius Kopernik to nie tylko basen. Kompleks oferuje szereg możliwości spędzania czasu w zdrowy i aktywny sposób. Z jego powstania skorzystają uczniowie, dla których zajęcia na basenie będą prowadzone w ramach lekcji wychowania fizycznego. To również kolejna propozycja dla zabrzańskich rodzin wielodzietnych, które w ramach programu "Rodzina na 5+" mogą liczyć na 50-procentową zniżkę przy zakupie biletów.

Basen Aquarius Kopernik ma dwie strefy: sportową z basenem sportowym o wymiarach 25x16 m, a także halę basenu rekreacyjnego. Wodne atrakcje to m.in. dzika rzeka, jacuzzi, brodzik dla dzieci, basen rekreacyjny z grotą sztucznej fali, leżanki z masażami poziomymi i pionowymi, a także gejzer powietrzny. Atrakcje czekają także w kompleksie SPA m.in. sauny z basenem schładzającym (dwie sauny suche i parowa), misy do moczenia stóp, aneks wypoczynkowy oraz bicze wodne. Widownia będzie mogła pomieścić 150 osób. Obok budynku powstał parking na 130 samochodów.

źródło i zdjęcie: www.um.zabrze.pl

logo footer