BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej operatorem krajowym projektu "Animator - Moje Boisko Orlik 2012"

W dniu 20. lutego 2014 r. Komisja Konkursowa Ministerstwa Sportu i Turystyki wybrała Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej krajowym operatorem projektu "Animator - Moje Boisko Orlik 2012". Fundacja będzie go realizować w ramach prowadzonego przez siebie programu Nasz Orlik.

Cele projektu to pełne wykorzystanie obiektów Orlik do zapewnienia równego dostępu do regularnej aktywności fizycznej mieszkańcom i mieszkankom Polski; zapewnienie wsparcia i możliwości podnoszenia kompetencji Animatorom i Animatorkom Orlików; zapewnienie wszystkim zainteresowanym łatwego dostępu do informacji o ofercie zajęć sportowych realizowanych w ramach projektu.

Priorytetami projektu w roku 2014 są:

  • Zwiększenie liczby stałych użytkowników Orlików wśród: małych dzieci, dziewcząt, kobiet, seniorów/seniorek, osób niepełnosprawnych oraz całych rodzin.
  • Zbadanie i wprowadzenie sposobów pracy utrzymujących atrakcyjność sportu wśród grup aktywnych, które odchodzą od sportu: chłopców i mężczyzn.
  • Wprowadzenie systemu zintegrowanego zarządzania siecią kompleksów Orlik w całym kraju.

Zgodnie z podjętym zobowiązaniem, Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej będzie odpowiadać za dofinansowanie zatrudnienia Animatorów/Animatorek z 2232 obiektów Orlik z terenu całego kraju; wprowadzenie systemu komunikacji i monitorowania programu za pośrednictwem portalu www.naszorlik.pl oraz prowadzenie systemu badań i wsparcia merytorycznego Animatorów i Animatorek.

Pierwszym działaniem operatora jest przeprowadzenie konkursu ofert "Animator - Moje Boisko - Orlik 2012" w wyniku którego zostanie wybranych 2232 Orlików, które otrzymają dofinansowanie do zatrudnienia Animatorów/Animatorek Orlików, zgodnie z zasadami wyznaczonymi przez MSiT.

źródło i zdjęcie: http://frkf.pl

logo footer