BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Sunkid na zimowych igrzyskach w Soczi

Na zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi, Sunkid zainstalował w sumie 10 Moving Carpet®. Stanowią one pomoc w nauce jazdy na nartach dla dzieci i początkujących.

Na zimowe igrzyska olimpijskie w Soczi, Sunkid zainstalował w sumie 10 Moving Carpet®. Stanowią one pomoc w nauce jazdy na nartach dla dzieci i początkujących. Jednakże Moving Carpet® mają również zastosowanie na terenie ośrodków narciarskich. Jedno z takich Moving Carpet® do transportu odwiedzających jest główną atrakcją pośród urządzeń firmy Sunkid w Soczi. Moving Carpet® o długości 87 metrów wraz z Galerią Evolus (zadaszenie przenośnika) oraz niezliczonymi dodatkowymi opcjami łączy jeden z wiodących hoteli w Soczi z niedaleko położoną kolejką linową. „Ta instalacja jest jedną z najbardziej ekskluzywnych Moving Carpet® w dotychczasowej historii firmy Sunkid,” twierdzi szef przedsiębiorstwa, Emanuel Wohlfarter.

O firmie:

Sunkid jest liderem na światowym rynku w zakresie przenośników pasażerskich (znane również pod nazwą Moving Carpet®) i oferuje szeroką gamę małych wyciągów narciarskich i produktów dla szkół narciarskich.

Ponadto, firma Sunkid może się poszczycić kompetencjami w zakresie planowania, projektowania oraz instalacji atrakcji dla parków rozrywki.  

Sunkid również oferuje wyjątkowe możliwości pozwalające zwiększyć atrakcyjność alpejskich celów turystycznych w okresie letnim.   

W celu uzyskania więcej informacji na temat firmy Sunkid, zapraszamy na naszą stronę www.sunkidworld.com

 


Sunkid GmbH
Firma: Sunkid GmbH
logo footer