BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Informator IBiSS 2014 już na rynku!

Prezentujemy dziewiąte wydanie "Informatora Budownictwa i Sprzętu Sportowego", wiodącego tytułu branżowego, w całości poświęconego infrastrukturze sportowo-rekreacyjnej. Jak co roku, "IBiSS" trafi do inicjatorów i inwestorów budowy obiektów sportowych i rekreacyjnych, tj. do wszystkich samorządów gminnych i powiatowych, tysięcy szkół, setek hoteli i klubów sportowych.


Zawarty w nim kompleksowy i aktualny przegląd oferty rynkowej pozwoli zorientować się w wyborze inwestorom planującym budowę lub modernizację dowolnego obiektu sportowego. Oprócz prezentacji produktów i usług, na łamach "IBiSSa" tradycyjnie zamieściliśmy Vademecum zawierające opisy kilkudziesięciu dyscyplin sportowych. Nowością są natomiast artykuły przeglądowe poprzedzające poszczególne działy naszego magazynu, które będą ciekawym źródłem wiedzy i inspiracji.

W branży infrastruktury sportowo-rekreacyjnej dzieje się bardzo wiele, fala inwestycyjna wywołana EURO 2012 wcale nie wygasła. Wciąż powstają nowe obiekty: spektakularne stadiony, aquaparki czy hale sportowe. Co prawda Ministerstwo Sportu nie planuje na razie programów podobnych do świetnie przyjętego "Orlika", ale na wysokości zadania stają samorządy. Na przykład inicjatywy wybudowania 40 obiektów lekkoatletycznych dla dzieci i młodzieży na Dolnym Śląsku, czy 100 siłowni zewnętrznych w Warszawie potwierdzają, że moda na budowę obiektów sportowo-rekreacyjnych nie przeminęła.

Po sukcesach Polaków w Soczi wraca pytanie o rozwój infrastruktury sportów zimowych. Potrzeba krytego toru lodowego, ale przede wszystkim tras biegowych, po których mogłaby biegać nie tylko Justyna Kowalczyk, ale i rzesze narciarzy-amatorów. Tymczasem Kraków walczy o organizację zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2022 r. Ewentualny sukces mógłby stać się dla całego regionu i polskich ośrodków narciarskich ogromnym impulsem rozwoju, porównywalnym do bodźca, jakim było EURO 2012.

Zapraszamy nie tylko na nasze łamy, ale również do serwisu internetowego www.ibiss.pl, gdzie znajduje się wiele aktualnych informacji i ogłoszeń branżowych. Przyjemnej lektury i samych udanych inwestycji!

logo footer