BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Otwarto Aparthotel Invite we Wrocławiu

Gustowne apartamenty, nastrojowa restauracja, kompleksowa obsługa... We Wrocławiu rozpoczął działalność Aparthotel Invite, nowoczesny obiekt oferujący szeroki pakiet usług hotelowych.


Nowy Aparthotel jest usytuowany niedaleko wrocławskiego rynku (u zbiegu ulic Hubskiej i Glinianej), w sąsiedztwie głównych dworców: kolejowego i autobusowego. Budynek wkomponowany w okoliczną staromiejską architekturę, wyróżnia się na jej tle charakterystycznym zdobieniem elewacji z motywami roślinnymi w roli głównej.

Aparthotel Invite wystartował na przełomie lutego i marca. Do dyspozycji gości oddanych zostało 110 bogato wyposażonych apartamentów. Lokale o powierzchni od 26 m do nawet 60 m dzielą się na 3 rodzaje: Studio Standard - pokój z aneksem, Junior Suite - salon z aneksem i sypialnią oraz największe apartamenty typu DeLuxe z dużym salonem, aneksem oraz sypialnią. Obiekt przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych. Oferta obejmuje zróżnicowany zakres usług, dostosowany do specyfiki aktualnego zapotrzebowania na bazę noclegową w mieście.

Nasze apartamenty dostępne są zarówno w ramach klasycznego systemu dobowego, jak i w postaci tzw. wynajmu krótkoterminowego, podkreśla Agnieszka Grodź, General Manager Aparthotelu Invite. Druga opcja skierowana jest przede wszystkim do coraz szerszego grona Klientów zainteresowanych korzystaniem z usług hotelowych w okresie przekraczającym 30 dni.

Wynajem krótkoterminowy umożliwia połączenie specyfiki mieszkania w kompleksowo wyposażonym apartamencie ze stałym dostępem do typowo hotelowych udogodnień, jak room-service, pranie odzieży, bezpłatny Internet czy np. możliwość zamówienia śniadania.

Na parterze obiektu znajduje się restauracja, oferująca dania tworzone z naturalnych surowców pochodzących z ekologicznych, lokalnych gospodarstw. Oferta Aparthotelu obejmuje również organizację wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, w tym konferencji i szkoleń, na które przeznaczona jest specjalna sala konferencyjna (z możliwością podziału na 2 niezależne pomieszczenia). Do użytku klientów oddany został także podziemny parking. Rezerwacje odbywają się telefonicznie, poprzez formularz na stronie www, bezpośrednio w hotelu oraz za pośrednictwem popularnych serwisów bookingowych.

źródło i zdjęcie: http://www.hotel-invite.pl/

logo footer