BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Obóz sportowy dla dzieci i młodzieży z terenów dotkniętych powodzią

Ministerstwo Sportu i Turystyki organizuje obóz sportowy dla dzieci i młodzieży  z terenów dotkniętych powodzią. Obóz zostanie zorganizowany w dniach 17-31 lipca br. w Centralnym Ośrodku Sportu w Giżycku, znakomicie wyposażonym centrum treningowym, z profesjonalnym zapleczem rehabilitacyjnym oraz bazą turystyczno-rekreacyjną.

W obozie sportowym będzie uczestniczyć łącznie 112 dzieci i młodzieży, w tym 60-osobowa grupa z gminy Ropczyce w woj. podkarpackim i 52 uczestników z gmin Szczucin i Dobczyce z woj. małopolskiego oraz 12 opiekunów, lekarz i psycholog.

Przedsięwzięcie finansuje Ministerstwo Sportu i Turystyki w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci - Sportowe Wakacje", ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w wysokości 132 170,00 złotych, przy 10-procentowym udziale środków sponsorskich Polskiej Grupy Energetycznej S.A. Ministerstwo pokryje koszty pobytu, transportu i ubezpieczenia, opieki instruktorskiej, wychowawczej i medycznej.

Obóz sportowy organizowany jest we współpracy z Zarządem Głównym Szkolnego Związku Sportowego, wojewodami i starostami województw małopolskiego i podkarpackiego oraz poszczególnymi Kuratoriami Oświaty.

Źródło: msport.gov.pl
Fot. Jakub Jurcan

logo footer