BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Bruk-Bet szuka Piłkarskiego Diamentu

Firma Bruk-Bet po raz kolejny zaangażowała się w działalność na rzecz polskiej piłki nożnej. W ostatnim czasie zakończono realizowanie sygnowanego marką Bruk-Bet talent show "Laboratorium Pro - Piłkarski Diament", który wyłoni najzdolniejszych piłkarzy-amatorów. W Jury zasiądą sławy rodzimego futbolu z Andrzejem Juskowiakiem na czele.


"Laboratorium Pro - Piłkarski Diament" jest ogólnopolskim konkursem dla młodych, sportowych talentów. Jego pomysłodawcami są Paweł Ziętara i Piotr Laboga. Nagrodą dla najzdolniejszego piłkarza, wyłonionego za pomocą systemu kilkustopniowych eliminacji opartych o specjalistyczną aparaturę oraz doświadczenie ekspertów, będzie 50 tysięcy złotych oraz zawodowy kontrakt piłkarski na pozycji napastnika w pierwszoligowej drużynie Termalica Bruk-Bet Nieciecza. Kandydatów oceni Jury w składzie: Andrzej Juskowiak - wybitny reprezentant Polski, Andrzej Zamilski - doskonały trener piłkarski, psycholog sportowy - Paweł Habrat oraz Tomasz Smokowski, szef redakcji sportowej CANAL+. W kwietniu i maju CANAL+ Sport wyemituje ośmioodcinkowy program prezentujący zmagania konkursowe młodych piłkarzy.

Sponsorem generalnym konkursu "Laboratorium Pro - Piłkarski Diament" jest Bruk-Bet, wiodący na polskim rynku producent wyrobów betonowych. Firma od wielu lat wspiera działalność sportową - jest m.in. właścicielem pierwszoligowej drużyny Termalica Bruk-Bet Nieciecza.

Andrzej Juskowiak o "Piłkarskim Diamencie":

Ten program to szansa na pokazanie się dla wielu chłopaków. Cieszę się, że znalazły się osoby, które wymyśliły coś takiego i zorganizowały całą akcję. Jak już powiedziałem, mam nadzieję, że zgłoszą się zawodnicy, którzy nas wszystkich zachwycą. Tacy, którzy od razu będą rzucać się w oczy i wyróżniać potencjałem. A w perspektywie czasu staną się wzmocnieniem konkretnej drużyny. Triumfator może też liczyć na sporą popularność.

Andrzej Zamilski o oczekiwaniach wobec konkursu:

Liczę, że wszyscy potraktują ten program bardzo poważnie i rzeczywiście najzdolniejsi chłopcy zostaną odpowiednio wypromowani. Każdy, kto czuje się na siłach, ma okazję się pokazać, a my z resztą jurorów będziemy się starali umożliwić dalszy rozwój najlepszym. Teraz już nie prowadzę żadnej drużyny, ale wiem, że zdolnej młodzieży u nas nie brakuje. Dlatego nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić, żebyśmy nie wyłowili jakiejś "perełki".

Więcej informacji o konkursie można znaleźć na www.bruk-bet.pl/diament

źródło i zdjęcie: BRUK-BET

logo footer