BudownictwoB2B: OknaidrzwiB2B DachyB2B InstalacjeB2B WykańczanieB2B PrzegrodyB2B
 
 
Szukaj według województwa

Wybierz województwo:

 
 
Aktualności

Dni otwarte aquaparku H2Ostróg

Jeszcze przed oficjalnym otwarciem aquaparku H2Ostróg władze Raciborza zapraszają do zwiedzania pływalni. W dniach 21 i 26 kwietnia będzie można skorzystać z Dni otwartych.


O bogatej ofercie, funkcjonalności i walorach użytkowych całego kompleksu już mogło przekonać się blisko 200 reprezentantów różnych grup społecznych z terenu Raciborza i powiatu, m.in. przedstawiciele stowarzyszeń i organizacji, dyrektorzy żłobków, przedszkoli i szkół, radni miejscy i powiatowi, szefowie zakładów pracy i firm a także parlamentarzyści czy też władze okolicznych miast i gmin.

Wiele osób jest zaskoczonych rozmachem tego przedsięwzięcia, ponieważ z zewnątrz obiekt wydaje się mniejszy. Dostępne już w mediach zdjęcia czy filmy nie oddają w pełni wszystkich walorów tego miejsca. Zależało nam na tym, by poprzez dyrektorów szkół, firm, instytucji pozytywna informacja na temat naszego aquaparku trafiła do mieszkańców Raciborza. Reakcje osób, które już zwiedziły aquapark są bardzo pozytywne i to oczywiście nas cieszy, choć zdajemy sobie sprawę, że prawdziwy egzamin przyjdzie nam zdać w maju i w czerwcu, kiedy obiekt będzie już funkcjonował, mówi Mirosłwa Lenk, prezydent Raciborza, który wraz ze swoimi zastępcami - Ludmiłą Nowacką i Wojciechem Krzyżekiem osobiście oprowadzali zwiedzających po obiekcie.

Pomysł, by w ten sposób promować aquapark H2Ostróg, jedną z najbardziej wyczekiwanych inwestycji w mieście był inicjatywą Ludmiły Nowackiej, wiceprezydent Raciborza.

Zależało nam na tym, by dać możliwość bezpośredniego obejrzenia aquaparku, zapoznania się z oferowanymi tu funkcjami, poczucia atmosfery tego miejsca. Przedstawiciele różnych grup społecznych, którym przecież ten obiekt ma w przyszłości służyć, są najlepszymi ambasadorami tego przedsięwzięcia. To, że tyle osób odpowiedziało na nasze zaproszenie świadczy o tym, że interesują się tym, co dzieje się w mieście, ofertą, jaką miasto ma nie tylko bezpośrednio dla nich, ale, w przypadku dyrektorów szkół czy zakładów pracy, także dla ich pracowników i podopiecznych. To również świadczy o tym, że jest zapotrzebowanie na tego typu obiekt wśród mieszkańców. Bardzo cieszą nas pozytywne reakcje, jakie obserwujemy, ale też jesteśmy otwarci na uwagi, które przyczynia się do sprawnego funkcjonowania aquaparku, mówi Ludmiła Nowacka, wiceprezydent Raciborza.

W dniach 21 i 26 kwietnia odbędą się Dni otwarte w aquaparku H2Ostróg. Oficjalne otwarcie obiektu - 1 maja.

źródło i zdjęcie: www.raciborz.pl

logo footer